СПЕШНО- ОФИЦИАЛНИ ДРЕХИ ЗА ЕДРИ ДАМИ

  • 3 319
  • 9
Момичета, наистина е много важно за мен да ми дадете съвети за такива магазини и адреси..предстои ми сватба и майка ми е много притеснена за тоалета си и утре заминаваме за София да търсим.По принцип носи 50-56 номер в зависимост от фирмата и номерацията.Цената не е от значение просто ви моля да ми помогнете спешно понеже утре заминаваме за София и знаем само за Бианка в ЦУМ.Моля ви помогнете  Praynig Hug
Виж целия пост
# 1
ВИж и в Миролио на Графа (срещу църквата) - имат раздел за едри дами и съм виждала вечерни рокли и други официални дрехи там.
Виж целия пост
# 2
бул.Янко Сакъзов № 54 или ул.Граф Игнатиев №70 - голямо разнообразие на нормални цени
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви моми4ета за Миролио съм 4увала а за другите два адреса можете ли да ми кажете имена на магазините?И за други ако се сетите 6те съм ви много благодарна Hug  bouquet
Виж целия пост
# 4
На бул.Янко Сакъзов № 54 магазина се казва "ВЕЛИКАН", на ул.Граф Игнатиев №70 има надпис XXXL , и в двата магазина се продава освен дамско и мъжко облекло, от години пазарувам от там и съм много доволна.
Виж целия пост
# 5
в РАКСЕВСКИ  Peace
Виж целия пост
# 6
Има специален отдел с дрехи за по- пълни дами в Овиези в Сити центъра  Peace
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви милички за съдействието HugДа сте живи и здрави и все так ада помагате smile3525

Ходихме до Бианка в ЦУМ,но не открихме нещо много официялно иначе имаше страхотни неща!Намерихме страхотен тоалет в Миролио- потник и пола в черно нашити с едни много нежни сребърни камъчета и бежаво сако с едно копче пак със същите камъни.Стои прекрасно на мама.

Благодаря ви още веднъж Hug  bouquet
Виж целия пост
# 8
Бихте ли ми дали адреса и в коя част на града се намира  този магазин"-Миролио".Благодаря!
Виж целия пост
# 9
Бихте ли ми дали адреса и в коя част на града се намира  този магазин"-Миролио".Благодаря!

малко по-нагоре е написано...

ВИж и в Миролио на Графа (срещу църквата) - имат раздел за едри дами и съм виждала вечерни рокли и други официални дрехи там.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия