Къде си прибирате масата за гладене?

  • 3 731
  • 46
 Много ми се иска да я скатая, но никога не мога да и намеря място. В момента е скрита зад една врата (на дневната), която почти никога не се затваря. А вие къде ги криете?
Виж целия пост
# 1
Не я крия, не я сгъвам изобщо.  Naughty
Стои си разгъната непрекъснато, готова за гладене. Hug
Виж целия пост
# 2
И аз ще следя темата за идеи.
Сега си седи разгъната в една стая, наречена "компютърницата" и ми е много удобно.
Мислех си, в новия апартамент да я сгъвам и изправям отстрани на някой от гардеробите, за да е "скрита", но не знам дали няма да ме мързи да я сгъвам и разгъвам, защото е от големите  newsm78
Виж целия пост
# 3
В килера
Виж целия пост
# 4
Аз сега обзавеждам апартамента си, мисля да предвидя място в гардероба в спалнята, нещо като ниша или тясна вратичка и да я прибирам когато не гладя, ама и аз не знам дали няма да ме домързи!
Виж целия пост
# 5
Зад пердето в спалнята.
Има си калъф от дамаската на леглото, така че дори и да прозира малко, не изглежда зле. Blush
Виж целия пост
# 6
Не я сгъвам.Експлоатирам я редовно.  Laughing
Виж целия пост
# 7
Моята е в мокрото помещение, но все пак не всеки апартамент има такова. Друго удобно място е м/у гардероб и стена
Виж целия пост
# 8
За голямо мое съжаление когато гладя е в хола  #Cussing out. След експлоатация я сгъвам и прибирам зад вратата на спалнята. Още по-гадно. В някоя тема гледах маса(но не си спомням в коя), която се прибира в секция или гардероб, с механизъм и изобщо не пречи когато не се ползва.
Виж целия пост
# 9
Не я прибирам.
Седи си разпъната в стаята. Ползвам я всеки ден.
Виж целия пост
# 10
В склада.
Виж целия пост
# 11
До шкафа в спалнята,зад вратата
Виж целия пост
# 12
За голямо мое съжаление когато гладя е в хола  #Cussing out. След експлоатация я сгъвам и прибирам зад вратата на спалнята. Още по-гадно. В някоя тема гледах маса(но не си спомням в коя), която се прибира в секция или гардероб, с механизъм и изобщо не пречи когато не се ползва.

Е това наистина ме заинтригува! А и сега ми е времето да си променям проектите за мебелите, докато не е тръгнала поръчката ми! Ако не те затруднява, моля те потърси темата! Аз отскоро чета форума и няма да мога да се ориентирам с дни!
Виж целия пост
# 13
Ето я темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=186792.msg3828239#msg3828239
Виж целия пост
# 14
в килера  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия