Студентки - помощ

  • 889
  • 13
Така , току що по никое време ми се обадиха , че утре трябва да занеса есе на тема - Управлението .
Освен , че в момента се потя и уча по жегите за друг изпит и нямам никакво време , темата е толкова широка , че нямам идея какво да пиша .
Ако някоя от вас добри души има нещо по темата и може да ме спаси от мъките ми , нека пише ... или идея от къде да попрепиша нещо .  Blush
Виж целия пост
# 1
Е, управление на какво?! Каква ти е специалността поне? Не може да е чак толкова некадърно зададена темата, просто ooooh!
Щото може и есе за управление на зоологическа градина да напишеш...или за управление на кола...или за управление на мъж Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост
# 2
Е, управление на какво?! Каква ти е специалността поне? Не може да е чак толкова некадърно зададена темата, просто ooooh!
Щото може и есе за управление на зоологическа градина да напишеш...или за управление на кола...или за управление на мъж Rolling Eyes Laughing

Темата е Управлението - като попитах на какво , ми казаха като цяло да пиша за управлението .
Мога да спретна нещо набързо , но това есе после ще ми го гледат при формиране на оценката .
Защо ми го тупват в последния момент нямам идея ...  #Cussing out
Засега съм драснала няколко неща ... но не ме кефят особенно .

Специалността в случая няма значение , но все пак да напиша , че съм Бизнес администрация .
Не ми вършат работа темите за управление на нещо си , искат някакви общи разсъждения , като цяло за управлението .
Виж целия пост
# 3
Занеси дистанционното на телевизора.
Богато е откъм функции. И е управление.

Будалкаш ни, нали?!
Виж целия пост
# 4
Занеси дистанционното на телевизора.
Богато е откъм функции. И е управление.

Будалкаш ни, нали?!

Не , защо да ви будалкам .
Управлението като понятие също може да бъде тема ... точно в тази насока писах и аз , както и за това дали се отъждествяват с мениджмънта изцяло .
Абе предимно разсъждавах върху Дракър , доста посредствено ми е есенцето , но при тази жега и 30 минути които имах - толкова .  Blush

А това за дистационното - ще има да почакат , аз съм неговата владетелка и никой не може да ми го отнеме . ( зъл емотикон )

Сега си лягам , а утре изпит . Това е , не оставят хората да се наспят поне в събота и без това търча всяка сутрин , защото си лягам по нощите заради тези изпити .
Но да не се оплаквам , не остана ...
Виж целия пост
# 5
Така , току що по никое време ми се обадиха , че утре трябва да занеса есе на тема - Управлението .
Явно си много близка с преподавателите.
На мене никога не са ми се обаждали по
нощите да им нося нещо на другия ден.
Все едно планиране, настройване, любовни игри.
Айде, успех утре на изпита! Мани го управлението.
Виж целия пост
# 6
Така , току що по никое време ми се обадиха , че утре трябва да занеса есе на тема - Управлението .
Явно си много близка с преподавателите.
На мене никога не са ми се обаждали по
нощите да им нося нещо на другия ден.
Все едно планиране, настройване, любовни игри.
Айде, успех утре на изпита! Мани го управлението.

Ахаха обади ми се моя колежка , разбрала за есето предния ден !
Само дето аз не си седя в къщи , а работя ... и на лекции време да се весна 0 !
Остават още 4 изпита и официално съм магистър ... после ще си окача дипломата в рамка зад гърба ми в офиса и ще седя важна .  bowuu
Виж целия пост
# 7
Остават още 4 изпита и официално съм магистър ... после ще си окача дипломата в рамка зад гърба ми в офиса и ще седя важна .  bowuu
На финала си и да не можеш
едно есе да напишеш за нула
време... Да, дипломата - в рамка!
Виж целия пост
# 8
Остават още 4 изпита и официално съм магистър ... после ще си окача дипломата в рамка зад гърба ми в офиса и ще седя важна .  bowuu
На финала си и да не можеш
едно есе да напишеш за нула
време... Да, дипломата - в рамка!

На кандидат магистри им дават есе (?!) на тема "Управлението"... Леле майко...
Виж целия пост
# 9
На кандидат магистри им дават есе (?!) на тема "Управлението"... Леле майко...

Да, дават. И още как.
Виж целия пост
# 10
http://download.pomagalo.com/3133/?search=828166

Тва става ли? По-общо от него - здраве му кажи. Peace
Виж целия пост
# 11
http://ikonomika.pomagalo.com/
Виж целия пост
# 12
Значи най-лесно е да си изсмучеш нещо от пръстите като седнеш и напишеш първите поне десет думи, които ти идват наум като асоциация на Управление. После можеш да направиш връзки между тях и асоциациите между тях, сто про ще ти изникнат и някакви образи и ще ти се избистри някаква идея или гледна точка... Опитай да се абстрахираш от това, което знаеш като дефиниции и което са ти втълпявали в главата, НО след като напишеш нещо от теб, тоест - следствие на асоциациите и игрите на мисълта ти - сети се за нещата, които си учила и поне за ключови думи и теории и ги съотнеси къв това, което сама си измислила, направи някакава връзка. така най-лесно ще ти се избистри поне нещо като текст - едновременно роден от теб и резюме на нещата, които са ти спуснали отгоре по време на обучението ти... Аз поне по някакъв подобен начин пиша есета...

Ето мои набързано нахвърляни асоциации на думата управление:

- власт
- координация
- контрол
-мъдрост
- йерархия
- информация, знания
- конфликти / избягване на конфликти /управление на конфликти
- разделение на роли / разпределение на власт /разпределение на пари
- мъже /жени... млади/стари...
- способност за анализ, способност да видиш нещата отгоре...
- традиция, управление според традицията, според културата, наследственост...

някакви такива




Виж целия пост
# 13
Благодаря момичета , но темата е от петък вечерта , есето го предадох още в събота сутринта ... та се справих сама .  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия