СПЕШНО моля за сьвет!!!

  • 1 683
  • 23
моми4ета днес ми е 30 ден от цикьла,дойде ми на 01,можете да погледнете и графиката ми...преди малко писах 4е ми е дошьл цикьла,защото ми прокапа няколко розови капки докато бях в тоалетната, сега след 1 4ас отивама пак и няма нищо. Thinking...кажете ми какво става?много сьм притеснена....цикьла ми варира от 27 до 31 ден,притеснена сьм,побьрквам ли се ве4е кажтее ми...благодаря ви предварително smile3514
Виж целия пост
# 1
Просто трябва търпение, за да се разбере, дали е станало или не.
Зная, какво е  да си в невидение, но повече от това - да ти пожелая да е станало чудото и да те посъветвам да се успокоиш - немога да направя.
Какво става? Никой не може да ти каже.
И да страдаш и да се ядосваш неможе да промениш нищо.
Стискам палци и бъди по-спокойна Grinning
Виж целия пост
# 2
мога да ти пожелая успех  и дано си бремена ще стискам палци Peace fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 3
благодаря ви моми4ета,поуспокох се малко,остава ми само да 4акам,пьк каквото дал Господ това да е..здраве да е Hug
Виж целия пост
# 4
моми4ета днес ми е 30 ден от цикьла,дойде ми на 01,можете да погледнете и графиката ми...преди малко писах 4е ми е дошьл цикьла,защото ми прокапа няколко розови капки докато бях в тоалетната, сега след 1 4ас отивама пак и няма нищо. Thinking...кажете ми какво става?много сьм притеснена....цикьла ми варира от 27 до 31 ден,притеснена сьм,побьрквам ли се ве4е кажтее ми...благодаря ви предварително smile3514
  и аз като теб бях така преди 2год изплаших се че ми спря на сутринта отидох на гениколог и тя ми каза че съм бременна аз също ти пожелавам успех   bouquet
Виж целия пост
# 5
Стискам ти палци, мила!
Успокой се! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 6
Причина за ПОБЪРКВАНЕ нямаш. Изчакай ден-два, защото на този етап нищо не се знае. Случва се понякога да се получи зацапване...ден-два и после да тръгне нормална менструация.
   А дори и да си бременна, няма друг начин да разбереш освен да си направиш тест. Колкото и да искаме да ти кажем какво ти е - никоя не е в състояние.
Виж целия пост
# 7
 Стискам ти много силно Палци  Praynig
 Пази се и дано да се похвалиш тези дни   bouquet
Виж целия пост
# 8
Щом е било розово и е спряло, си бременна - направо ти казвам честито!   bouquet Направи тест - 80% ще покаже  Hug
Виж целия пост
# 9
Погледнах графиката ти, пишеш нещо за въображаеми чертички. Дай малко повече инфо. От сърце ти желая тези въображаемите да не ти дават да спиш след 9 месеца.
Виж целия пост
# 10
Стискам ти много силно Палци  Praynig
 Пази се и дано да се похвалиш тези дни   bouquet

Присъединявам се! Praynig
Гледай да си почиваш повечко. Ако ти закъснее повече, тичай на лекар!
Добре ще е да направиш кръвен тест! С това прокапване, може да се наложи да пиеш Дуфастон или аналогичен прогестеронов препарат!
Виж целия пост
# 11
Стискам ти много силно Палци  Praynig
 Пази се и дано да се похвалиш тези дни   bouquet

Присъединявам се! Praynig
Гледай да си почиваш повечко. Ако ти закъснее повече, тичай на лекар!
Добре ще е да направиш кръвен тест! С това прокапване, може да се наложи да пиеш Дуфастон или аналогичен прогестеронов препарат!

Аз мисля, че въпросното прокапване (ако се задържи работата  Praynig) си е маркер на бременността, а не за дуфастон. Една-две капки бледо си е точно каквото ми се случи и двата пъти около датата на очакваната М. и все бях бременна. Ако зацапването е по-тъмно, обикн. е предвестник на цикъл. Бледорозовото е мечтатаааа  Grinning А и много момичета тук са споделяли същото. Разбира се, може да се мине и без него.

Желая на всички тук със или без зацапване.... мечтаната успешна бременност!  Peace
Виж целия пост
# 12
И от мен имаш стиснати палци... Успех  и дано си бремена...
Виж целия пост
# 13
Дано си бременна Peace
Виж целия пост
# 14
Какво стана?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия