LANSINOH някой ползвал ли е

  • 4 060
  • 12
Здравейте настоящи мами,въпроса ми е към вече родилите.Една приятелка ми даде това кремче за зърна,но е изгубила опаковката.Доста се чудя в такъв случай дали да го ползвам.Моля ако някой го е ползвал да ме ориентира малко повече.Знам само,че можело да се ползва без отмиване преди кърмене.
Виж целия пост
# 1
За съжаление аз отдавна изхвърлих опаковката,но бях много доволна от него.Не съм кърмила,но се цедих,което за мен беше много болезнено.След намазване с кремчето много бързо ме облекчаваше.
Виж целия пост
# 2
аз дълго време го ползвах. Имах страхотни рагади, после гъбички... да не разправям. Взех си лансинох и се мажех след всяко кърмене. Адски ме облекчаваше. И наистина не се отмива. Помогна ми, защото другите кремове трябва да се отмиват преди кърмене, а това допълнително изсушава зърната и кожата се пука. Мисля че съм изхабила 3 опаковки от мъничките. Вечер преди да си легна добре се намазвах и спях без сутиен и пижама, за ми диша кожата.
Според мен ако е в срок на годност спокойно можеш да си го ползваш.
Ако нещо те притеснява, иди в първата аптека и помоли да ти покажат листовката. Няма да ти откажат. Ще я прочетеш и ще им я върнеш.

а може и тук да прочетеш какво пише:
http://www.lansinoh.com/index.php?src=directory&view=Product … ts&pos=0,10,1
Виж целия пост
# 3
И аз го ползвах в началото.Страшно съм доволна.Мажех се и ходех гола из нас Mr. Green Embarassed(живеем сами),защото малкия ми беше изял зърната направо!Не съм го отмивала преди да го кърмя!(така пише и на опаковката)
Виж целия пост
# 4
Да, почти целия кърмачески форум го ползва с много добри резултати. Laughing
Спокойно се мажи, няма нужда от миене.
И за мен е най-доброто в жанра.
Виж целия пост
# 5
Здравейте настоящи мами,въпроса ми е към вече родилите.Една приятелка ми даде това кремче за зърна,но е изгубила опаковката.Доста се чудя в такъв случай дали да го ползвам.Моля ако някой го е ползвал да ме ориентира малко повече.Знам само,че можело да се ползва без отмиване преди кърмене.

Не знам дали си родила или не, съветът ми е да започнеш да се мажеш преди раждането, за да направиш кожата еластична, това е целта. Според мен лансинохът не лекува разранени зърна, а е по-скоро превенция с/у такива...Ето какво пише в листовката:

"С чисти ръце, размекнете част от Лансинох м/у пръстите си и го нанесете в областта на зърното и ареолата след всяко кърмене или при нужда. Лансинох не трябва да се отмива преди кърмене.  Преди раждането, използвайте два пъти на ден, за да предотвратите изсушаването и да направите кожата си мека и здрава. За да защитите чувствителните си зърна, може да използвате Лансинох преди душ."
Виж целия пост
# 6
На мен ми помогна много. Въпреки че през цялата бременност подготвях гърдите си за кърменето, мажех и с Гармастан, след първите няколко дни кърмене и изцеждане вече бях с ужасни рагади. Тогава започнах да мажа с Лансинох - облекчаваше ужасните болки и правше кърменето по-поносимо. Успех!
Виж целия пост
# 7
и аз сьм много доволна от това кремче,много по-добро е от гермастана,който не помага и трябва да се мие Peace
Виж целия пост
# 8
И аз ползвах Лансинох, мажех се преди всяко кърмене и след това, за да не ме боли при сученето на госпожицата. Това единствено ме облекчаваше. Според мен той не лекува рагади или рани, а по-скоро служи за омекотяване на кожата на зърната. Всъщност Лансинох е пречистен медицински ланолин и е безвреден за бебето.
Виж целия пост
# 9
И на мен ми го препоръчаха това кремче, защото не се отмивало преди кърмене за разлика от Гермастан например.
Виж целия пост
# 10
Това беше моето спасение Peace
Виж целия пост
# 11
Крема е идеален.
Благодарение на него нямах никакви рани, рагади или други подобни проблеми въпреки че и двамата ми сина бяха много лакоми бебета и в началото бяха почти постоянно на гърда.
Виж целия пост
# 12
гласувам с двете ръце за Лансинох.Перфектен е просто!@!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия