Позволих си да обичам отново

  • 2 452
  • 19
Не съм сигурна, че темата ми е точно за тук, но някъде трябваше да изплача smile3518 Живея с мъжа, когото безумно обичам, без брак. Имам дете от един неуспял брак, което си е при мен. Проблема е в чувството на празнота в нашата връзка. Не съм сигурна, че ще го обясня правилно, но нещо ми липсва. Например-нямаме общи мечти, общи цели.Някак си всеки живее с проблемите си. По принцип хората, мисля, не се събират само за да са в един и същи дом, а връзката им все пак трябва да има някакво развитие. Нямаме планове за деца(той също има дете от предишен брак, което е при майка си) Аз, въпреки, че ще ни е доста трудно да се справим с едно бебе в момента, нямам нищо против, но той.......и дума не дава да се обели за това. Cry Вкъщи почти нищо не прави. Мъжката работа си изостава и макар да има доста довършителни работи след ремонта, който правихме той в почивното си време седи в интернет, като ми прави впечатление, че поддържа доста връзки с хора от кю-то. Когато се прибера от работа, ако аз не заговоря на някаква тема, той почти не говори. Ами, ако цял ден споделяш с хората в нета и изживяваш емоцийте си с тях, за какво да го правиш отново вечерта.Рядко излизаме някъде, оправдания много:сега няма финанси, после на дискотека не обичам да ходя и т.н.На последък е един такъв унил, отпуснат, като попитам какво става-ми не знам, постоянно съм отпаднал, чувствам се уморен, сурно остарявам.Ох, незнам, аз ли съм с големи изисквания, нещо пропускам ли, но много страдам. Ми не искам да го изгубя, прекалено много го обичам, влюбена съм и......... До скоро нещата не бяха такива.Дори и да не сме имали пари зе зеведение, излизахме просто ей така на разходка по парковете, по улиците, говорехме си, гушкахме се , сядахме някъде на по бира ееех какво се промени незнам. не съм сигурна, че това е въпрос или оплакване, само така споделям, че ми е много тежко Cry
Виж целия пост
# 1
Успокой се, всички хора имат такива моменти.
Погрижи се малко за себе си- работа и проблеми винаги ще се намерят.Ако сама не направиш нещо,за да се чувстваш по-добре, няма кой да го направи.

Искам да ти дам само един съвет.
Колкото и да си влюбена в мъж,не се страхувай да не го изгубиш.Страхувай се да не изгубиш себе си заради него.Мъже има много,но ти за себе си си едничка на света.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз  си мисля,че връзката ви е изконсумирана, не насилвай нещата. По-добре се разделете и всеки да си потърси това,от което има нужда.












Виж целия пост
# 3
Колкото и да си влюбена в мъж,не се страхувай да не го изгубиш.Страхувай се да не изгубиш себе си заради него.Мъже има много,но ти за себе си си едничка на света.  bouquet

Peace така е. никога не забравяй, че най-ценния човек в твоя живот - това си самата ти Grinning
Виж целия пост
# 4
Миличката,много деликатен въпрос Thinking
Дано да е нещо временно и нещата да потръгнат отново,до степен до която да се чувстваш щастлива с този мъж!!!
Бъди сигурна,че ако настояваш за общо дете - това е много вероятно да го направи агресивен,в опитите си да не се сблъсква отново с това,което някога е изживявал...Дай му време,поговорете по тази тема Peace
Виж целия пост
# 5
така като чета -тоя интернет май доста семейства разваля...а за детето-не настоявай при положение че нещата не вървят,излизай с приятели той като не иска,но според мен ще происка или другия вариант-ще почне да ти забранява и това ще е повод окончателно да си изясните отношенията.
Виж целия пост
# 6
Опитай се да си спомниш откога точно той е такъв унил. Поговори с него за това дали има някаква причина, може и в службата да му е натоварено, но да не иска да те тревожи и да ти спестява. Знаеш ги мъжете какви са - рядко говорят за проблемите си, все трябва сама да се сещаш и да подпитваш.
Иначе и аз в момента съм в точно такава дупка - едно ми е безинтересно, мисля само някакви глупости, но нищо сериозно, па камо ли някакви планове дългосрочни. Но това далеч не значи, че съпругът ми ми е омръзнал, че връзката ни е изчерпана или че нямам цели. В момента и аз не искам да мисля за други деца, но това не променя плановете ми за още 2 по-натам Wink Просто ми е такъв период, в който нищо сериозно не ми се подхваща, налегнала ме е една умора и само за почивка мисля.  Сигурно до някоя друга седмица ще ми мине и мъжът ми пак ще ме вижда в цялата ми стихия. Пожелавам ти и при теб нещата да са временни и да се оправят скоро Wink Все пак ти си познаваш най-добре човека. Говори с него за всичко, което те тревожи или виждаш като потенциален проблем.
Виж целия пост
# 7
така като чета -тоя интернет май доста семейства разваля...а за детето-не настоявай при положение че нещата не вървят,излизай с приятели той като не иска,но според мен ще происка или другия вариант-ще почне да ти забранява и това ще е повод окончателно да си изясните отношенията.
И третият- най-вероятен вариант-да няма нищо против и да е "добре дошло" за него, за да  си стои на спокойствие пред компа и да няма ангажименти към нея.
Виж целия пост
# 8
Хич не се замисляй-разкарай го докато нямате брак и дете. Очевидно не е за теб. Огледай се наоколу Peace
Виж целия пост
# 9
"Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока." - Антоан дьо Сент-Екзюпери
Виж целия пост
# 10
Ще си позволя да започна и аз с това, което каза Картинката- колкото и да си влюбена в мъжа, не се страхувай да не го изгубиш, а да не изгубиш себе си заради него. И ще продължа- когато ти се погубиш заради него, то дори и да сте заедно, пак ще го изгубиш, защото вече няма да си ти. Казвам това, защото преживявам подобна агония, такава, каквато описвам накратко с тези думи. Положението ви е сериозно и сериозността му се определя не от факта, че чати в кю, а от това, че е имало причина. И също от това, че не желае да говори, произтичат допълнителни усложнения, което пък нежелание за разговор с любимия човек, какъвто следва да си, е провокирано от друга причина, която не се крие в теб, а е точно у него. Човек вижда у другите това лошо и негативно, което експонира върху тях от собствената си същност. Незнам доколко ме разбираш, но немога да го обясня другояче. Така си говоря. Ако се постарая да съм малко по- опростена- с нераговарянето си с теб той демонстрира вътрешната си тревожност. Но понеже е мъж, трудно би се отдал да сподели какво не е наред у самия него. Не осъждам по никакъв начин диалога в нета. Но ти си тази, с която той би следвало да комуникира най- вече. Опитай се да разбереш защо не го прави. Вярвам се опитваш, което е много трудно. Ако опиташ да заминеш някъде с детето известно време или ако можеш сама, поне за 10-на дни? Това не е раздяла, но му дай възможност да види негативизма и грешката у себе си. Това е време, през което би могъл да се отърси от евентуална връзка, макар и виртуална, време, през което да изплува същинския тревожен проблем и да те потърси, след като се върнеш.
Не давам съвети. Давам насоки. Точно, защото преминавам през подобен кошмар. И мога да кажа, че мъжа ти комплицира онова, което аз самата правя, но не точно по този начин. Имам другар да го наречем, виртуален, който ми помогна да си завърна същността. Това, във връзка с изречението, с което започнах поста си. Удивително е как можеш да погубиш идентичността си заради любов, която обаче не е истинската, а е жертвана друга за тази.
А ти обмисли сама всичко в детайли. Но наистина замини за кратко. Дай време на него. Не на себе си. Защото ти си наясно със себе си. Повярвай ми. Просто не се погубвай. Крачката от това да обичаш и да се погубиш в това име, е малка, много малка.
Виж целия пост
# 11
Може да е в депресия. Ако го осъзнава, нека отиде на психолог...
Виж целия пост
# 12
сега ще чуеш най ценните съвети - Съвети от най-прегръщаните и най обичаните жени.Жени на които мъжете им връщайки се от работа след като им подарят палтенцето от визон, и задават въпроса / слънце, сега къде да те изведа. Е да ама това е тяхната приказка, а това което ти разказваш е реалния живот.И ти се случва нещо нормално за една връзка. Мъжете обичат да се усещат обичани и щом ти излъчваш любов за него- просто нищо не сее променило
Виж целия пост
# 13
сега ще чуеш най ценните съвети - Съвети от най-прегръщаните и най обичаните жени.Жени на които мъжете им връщайки се от работа след като им подарят палтенцето от визон, и задават въпроса / слънце, сега къде да те изведа. Е да ама това е тяхната приказка, а това което ти разказваш е реалния живот.И ти се случва нещо нормално за една връзка. Мъжете обичат да се усещат обичани и щом ти излъчваш любов за него- просто нищо не сее променило
е кви са тия глупости,нито сме богати,нито пък излизаме всеки ден,но като е вкъщи мъжът ми не седи постоянно на компа и си имаме и деца и общи планове! smile3534
Виж целия пост
# 14
аз му казвам рутина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия