Бебешкото олио

  • 2 859
  • 74
Здравейте мами!След няколко дни ще си имам бебче и се чудя какво бебешко олио да използвам!Чувала съм,че Бюбхен и Мустела са добри,но не знам дали мога да ги използвам при новородено бебче!Ако има мама която да ги е използвала нека сподели!!!!!!
Виж целия пост
# 1
аз ползвах на АVENT също не е лошо Peace
Виж целия пост
# 2
С юлските мами обсъждахме, че за лятото е по-подходящо тоалетно мляко /не олио/. Май на Клоран и на Мустела са най-подходящите за новородено. Бюбхен не е лошо, но е една класа по-надолу. Аз мисля да премина към него, живот и здраве, след 3 - 4 месец.
Виж целия пост
# 3
Аз съм за Мустела,много ми харесват  Peace
Виж целия пост
# 4
Бюбхен!
Но мисля, че в горещините е по - добре да използваш тоал. мляко. Олиото загрява допълнително. Naughty
Виж целия пост
# 5
Никакво олио,мляко на Мустела или А-derma Peace
Виж целия пост
# 6
Бюхен, но не олио , а мляко Peace
Виж целия пост
# 7
Вие хубаво съветвате никакво олио, ама не съм съгласна. В началото кожата на бебетата е много суха, според мен е по- добре олио за този период. Аз допълнително си купувах( на Хип), защото бях взела лосион, който никаква работа не ми свърши. Сега вече си ползвам само него.
Виж целия пост
# 8
Аз използвах Чико - олио, сапунче (само за наакано дупе) и шампоан за вана. Никакви забележки  нямам. Олиото попива добре, не стои мазно на кожата. За другите марки нямам наблюдения.
Виж целия пост
# 9
Djonsan  Peace
Виж целия пост
# 10
Купихме олио на Бюбхен,че за болницата в списъка ми има бебешко олио!Мисля да им ползвам цялата бебешка козметика живот и здраве!Мустела също много ми я хвалят.Определено ще сме с една от двете марки,дори и да ни идва малко нагорно с цените им.
Виж целия пост
# 11
Първите месеци използвах чист зехтин (преварен, студенопресован, първа преса).

След това започнах с масажно мляко Клоран.  Peace класика си е
От Бюбхен получи обриви.
Виж целия пост
# 12
Добри са и двете, но аз съм против олиото. Лосион е сто пъти по-добре. Ако избереш олио, да не Джонсън или Нивеа  Stop
Виж целия пост
# 13
Първите месеци използвах чист зехтин (преварен, студенопресован, първа преса).

Дъщеря ми е родена юли и първите месеци (по съвет на педиатърката, тъй като беше много топло) я мажех със зехтин. След това Мустела.
Виж целия пост
# 14
Мляко на Бюбхен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия