Вашия опит с Acnopur на Biotherm

  • 682
  • 2
Моля ви, момичета, споделете опита си. Купих си и двата продукта - крема и лосиона - и много се надявам да има ефект. Поне според думите на консултантката в магазина, продуктите са много добри
Виж целия пост
# 1
Моля ви, момичета, споделете опита си. Купих си и двата продукта - крема и лосиона - и много се надявам да има ефект. Поне според думите на консултантката в магазина, продуктите са много добри
МОят опит е следния:
Acnopur Emergency Anti-Spot-абсолютно неефективен- нито една пъпка, нито веднъж,никога не се повлия от него. Има далеч по-ефективни продукти от този.
Acnopur moisturizer
-  изобщо не хидратира, кожата след 10 мин. отново е суха и  опъната. Съдържа салицилова киселина и себореята ми се активираше от нея.
Acnopur Clarifying Exfoliating Lotion-обикновен почистващ лосион. За известно време- седмица-десетина дни имаше ефект и след това - обратен ефект. Освен това и много ми щипеше на кожата.
По същото време и дъщеря ми ползваше тези продукти- при нея се наблюдаваха абсолютно същите реакции, с изкл. на зачервяването,защото тя няма себорея и кожата и не е чувствителна.
аз не бих препоръчала тази серия за борба с акнето.
дано ти да си изключение и при теб да има ефект. Успех:-)
Виж целия пост
# 2
оле, монда, що така #Crazy
пък аз толкова се надявах малко да ми се пооправи кожата
купила съм ги вече, ще опитам и после ще докладвам Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия