Нещо полезно

  • 1 057
  • 11
Мисля че ще ви бъде интересна тази информация, обнародвана е в предпоследния брой на Държавен вестник:
http://lex.bg/laws/ldoc.php?IDNA=2135556407
Виж целия пост
# 1
Е, браво! Дано малко и полека започнат да се нареждат нещата и от Министерството на здравеопазването и НЗОК.
Благодаря за линка!
Виж целия пост
# 2
Благодаря Wink доно но .........? кога ли ще стане? newsm78  bouquet
Виж целия пост
# 3
Благодаря Wink доно но .........? кога ли ще стане? newsm78  bouquet
newsm78
Виж целия пост
# 4
Просто не мисля ,че  някой в момента мисли за нас.
Топлофикация,Митьо Очите,Корупция  .........
Това са теми които ги вълнуват хората.
Ако не си помогнем сами,няма кой.Така че подкрепям :
1.Активно осведомяване на електронните медиите.
2.Протестни митинги.
3.Фондации за набиране на средства,използвани разбирасе за целта за която се набират.
4.Ежедневни публикации в пресата за проблемите на младото поколение в страната и възможните начини за решаването им.
5.  ...........Допълнете вие........
Виж целия пост
# 5
Просто не мисля ,че  някой в момента мисли за нас.
Топлофикация,Митьо Очите,Корупция  .........
Това са теми които ги вълнуват хората.
Ако не си помогнем сами,няма кой.Така че подкрепям :
1.Активно осведомяване на електронните медиите.
2.Протестни митинги.
3.Фондации за набиране на средства,използвани разбирасе за целта за която се набират.
4.Ежедневни публикации в пресата за проблемите на младото поколение в страната и възможните начини за решаването им.
5.  ...........Допълнете вие........
БРАВО smile3501 АЗ ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ ОТ БЕЗХАБЕРИЕТО НА ТАЗИ ДЪРЖАВА който може да допълни
Виж целия пост
# 6
Момичета, май четете отгоре-отгоре.... Въпросната наредба е в сила със задна дата - 01.01.2007. Единствено проблемът може да се яви при бременните над 15-20 г.с. защото няма да могат да се възползват от нея. За всички останали е валидна. Всъщност това е националната стратегия, за която преди време проф. Кременски съобщи. Не се ядосвайте напразно!  Wink
Виж целия пост
# 7
Тя хубаво е със задна дата, но едва ли ще ни върнат над 300 лв, които сме дали от януари до сега, по различни генетични изследвания, макар да сме в група, ползващи безплатни изследвания.
Виж целия пост
# 8
Съгласна съм! За съжаление така излиза.... Надявам се при твоите изследвания всичко да е ОК, че поне за това да не се притесняваш. Аз смятам да се възползвам сега, тъй като отговаряме на 2 условия най-малко... да му се не види!
Виж целия пост
# 9
Тя хубаво е със задна дата, но едва ли ще ни върнат над 300 лв, които сме дали от януари до сега, по различни генетични изследвания, макар да сме в група, ползващи безплатни изследвания.

Верче  202uu
Виж целия пост
# 10
Е, най-накрая... браво!
Верка, важното е че има напредък.  Hug
Виж целия пост
# 11
Аз като една некомпетентна може ли да помоля за резюме на това какво се полага и на кого... за неосигурените бременни разбрах, какво друго?
От началото на годината сън направила изследвания за около 1000 лв, чинно осигурена съм на реално възнаграждение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия