По колко адаптирано мляко добавяте?

  • 1 764
  • 13
Имам въпрос - по колко адаптирано мляко добавяте в зеленчуковите и месните пюрета и разтваряте ли го предварително във вода или само сухото вещество добавяте?
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Добавям само в зеленчуковите, в месните - не. Аз готвя в къщи и правя по-редки пюретата и за това добавям сухо вещество само. Слагам по 2 мерителни лъжички.
Виж целия пост
# 2
Слагам само в плодовите - сухото вещество 2 мерителни лъжички.
Виж целия пост
# 3
Слагала съм във всички пюрета ад.мляко по 2 лъжички
Виж целия пост
# 4
аз го давам със шишето с биберона и после пюрето
Виж целия пост
# 5
Един или два пъти съм слагала в зеленчуковото и в плодовото пюре по 1 м.л.А всъщност може да сложиш колкото прецениш  Thinking
Виж целия пост
# 6
Ако кашите са безмлечни,добавям колкото пише,на обяд в зеленчуковото пюре добавям 60мл че приготвям домашно и е доста гъсто,иначе в плодовите не слагам мляко,в месното също.
Виж целия пост
# 7
Аз слагам в зависимост от гъстотата на пюрето-и в сухо и разтворено състояние.
Виж целия пост
# 8
Слагам мляко  и в зеленчуковите и в месните пюрета. Разтварям го предварително във вода и добавям между 30 и 60 мл.
Виж целия пост
# 9
Слагам към всяко пюре (ние ядем основно купешки) по 60 ml  предварително приготвено ад.мляко. Иначе пюретата са доста гъсти и бебо не ги обича такива.
Единствено когато правя кисел или грис, добавям по 3 мерителни лъжички сухо вещество.
Виж целия пост
# 10
Направо сухото вещество слагам. В началото преди годинка по 2-3 мер. лъжички за 190-200г пюре. След годинката по 2м.л само в посните пюрета.
Виж целия пост
# 11
Цитат на: Anni
Аз слагам в зависимост от гъстотата на пюрето-и в сухо и разтворено състояние.


И аз така. В началото давах отделно мляко и отделно пюре, но после взех да добавям мляко в пюрето - 2 м.л.
Виж целия пост
# 12
Аз давам млякото отделно от пюрето, независимо какво е. Слагам го само в безмлечните каши.
Виж целия пост
# 13
Никога в пюре се съм слагала мляко.Ако са много гъсти добавям зеленчуково на "Ам-ам".Специално говорих с педиатърката за тази марка и каза,че ги препоръчва.Някои са с подсладител,а можело да се слага и в домашно приготвените.Ядем Хип,Семпер и Алете +2 или 3 лъжици Ам-ам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия