Гласувай за Реклама на козметичен продукт

  • 4 824
  • 118
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.

Адрес на албума - http://konkurs1.multiply.com/photos/album/35


Добре дошли в най-приятно ухаещата анкета! Hug
Успех на всички участници!
Имате право на 3 *(три) гласа.
Имате право да променяте глас.
Резултатите ще са видни след края на анкектата.
Моля да коментирате кой за кого и защо е гласувал Laughing
Виж целия пост
# 1
Хайде първа се разписах!
Виж целия пост
# 2
9.11.12!!! Идейни, различни, професионални,истински!!! Стига ли толкова???  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
1 -  просто ми харесва, нестандартно , 5 - съчетано много оригинално, 11 - представям си, усещам аромата му.
желая на всички участници успех!
Виж целия пост
# 4
Моят фаворит е  Beerman Simple Smile))) - аромат за мъже Simple Smile)))))))
Виж целия пост
# 5
5, 9 и 14 са моите фаворити. Честно казано в тази категория ми беше най- трудно. Има чудесни предложения! Някои от тях в пъти по- добри от тези, които в момента се публикуват за българските козметични продукти Grinning
Виж целия пост
# 6
1, 8, 11 са моите фаворити  Peace
Виж целия пост
# 7
6 - определено ми е фаворит - страхотна атмосфера и колорит  newsm10
1 - много приятно, но защо този син надпис...?  newsm12

9 - хареса ми контраста  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
ласувах за 6,11,14-
6-много професионално изпълнение-11-също,14-просто ми харесва
№1-ако слънцето или поне отражението имаха нещо общо с бутилка на парфим например,щеше да се получи много оригинално
№2-много детско,много сполучливо-само мястото на шампоана и самата му постройка нещо ме дразни
№3-идеята е добра-нещо фона е трябвало още да се бутне
№4-мъжко,/личи си/шрифта на"аромат за мъже"малко ми бледнее
№5-нямам забележки-харесва ми ,но нямам повече гласове
№6-уникално
№7-не е лошо,но в сравнение с №6например има какво още да му се добави
№8-също като на №7-идеята е супер
№9-това е добре известен трик в рекламата,да се остави цветен акцент.Има разлика в качеството на отделните елементи,но като цяло е много много добро
№10-качеството куца иначе е добро
№11-е уникално и автора може да го прати на БУЛГАРИ-със сигурност ще го оценят-браво
№12-това си е направо дизайн на опаковка-много е добро с леки забележки относно качеството на някой елементчета
№13-малко постничко ми идва в сравнение с моите фаворити.Но иначе си е страхотно
№14-Много нежна и професионална реклама.Изчистена
№15-липсва марката на пастата
това е моето мнение.Дано няма обидени.Все пак всички се учим
Виж целия пост
# 9
ani69 браво, откога чакам такъв коментар, започвам и аз.  Grinning
1 - не мога да разбера на какво всъщност е рекламата, ако не прочета текста "perfume"  Wink
2 - мисля че идеята е добра, ако шампоана, е всъщност акцента, а не картинките, все пак говорим за реклама на продукт.
3- харесва ми, но с фона и филтрите нещо е прекалено.
4 - харесва ми идеята за мъжкото, в смисъл силуета на бирата, кара ме да мисля, че парфюма е с формата на шише за бира, не знам това ли е била идеята на автора. "Аромат за мъже" е малко повечко дръпнат отколкото е необходимо.
5 -  много е добро, фона, текста, само ако мацката не беше по бельо /прилича ми на нощница /щеше да е още по-добре   bouquet
6 - перфектно е, четките са използвани умело, използван е splater ефект, акцента от парфюма не бяга някъде, а си остава - в ръката на момичето му е мястото.  Самото момиче, азиатка, какво по-екзатично. Grinning
7- бива, белия фон отстрани може да се пипне още...
8 - пак като 2, виждам сладко бебче, но самия продукт...  newsm78
9 - ani69 и е права за трика в рекламата за контраста, очевидно има ефект.  Sunglasses
10- приложен е някакъв филтър, струва ми се и малко нойз, от там идва чувството за влошено качество на фона, шишенцето е много красиво, текста върху него е роизкривен, незнам дали е нарочно. Другото което ми прави впечетление, е че "Spirit of spring"  е много бледо розово, трудно хваща окото.
11 - интересна идея, дали не може да се развие още  newsm78 
12- и в другата тема казах, добре е направено  Grinning туй дупе много натрапчиво ми боде в очите.
13 - пак фона, нито жената, нито розата ...
14 - страхотно е, цветята са подбрани в синхрон с цвета на шишенцето, фона е изчестен, шрифта много ми хареса.
15 - весело, но защо е толкова блърнат фона зад детето. Самата паста е с аутглоу, който според мен е излишен.  Peace

Виж целия пост
# 10
Тук се затрудних особено.
Моие фаворити: 4, 9, 14. Също много ми харесаха и 2 и 11.
Виж целия пост
# 11
Тук наистина е много трудно да се избере понеже всички са готини, но си дадох гласа за моите фаворити.
Виж целия пост
# 12
От самото начало си харесах 2-бебешкият шампоан.
Виж целия пост
# 13
Отново страхотни неща сте сътворили!
Гласа си дадох за 2, 9, 14.
Признавам си, че гласувах заради снимките.

Passion също ми хареса, но напуканото листо отзад... не ми се връзва със заглавието на пафрюма, а ми напомня за дехидратирана кожа. Фотошоп ми дойде вповечко.

Дечко - много сладка идея, но ръчичката на бебчето е така сгъната, че не ми изглежда удобно.
В тази поза аз бих снимала бебето откъм личицето.
Надиписа "грижа за нежната бебешка кожа" наклонен наляво не ми допада. Ние четем отляво надясно, нормално е и буквите да са разляти по посока погледа.

Bvlgari - красиво направено, но надписът feeling blue е прекалено голям, излишно много заема от снимката.

Презервативите - на опаковка с презервативи - аз, като жена - не искам да видя женско дупе с целулит по краката. Надявам се авторката усеща идеята ми  newsm78

Пастата за зъби - бих използвала снимка, на която детето вече има зъбки.   Wink

Имам забележки относно английския :

BVLGARI : feeling blue означава да се чувстваш потиснат. Като чувство blue няма нищо общо със синия цвят.
Пише се Perfume, не parfume.

CHANEL : All a bad girl needs
Be alluring, само allure е глаголът.

КENZO : sense, не sence.

AZZARO : Perfume for a / the woman. Или просто Women (за жени).
Това са най-грубите грешки, дано авторките не се сърдят.
Виж целия пост
# 14
Тук гласувах така:9,11,14
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия