Отзиви за Втора градска

  • 1 281
  • 7
Здравеите
Искам да попитам какво ви е мнението за Втора градска болница понеже ще раждам там .
Виж целия пост
# 1
аз родих там миналата година,но на частно,платих си на моя гинеколог и за мен се грижеха той,анестезиолог и акушерка.Иначе отношението е добро,горе-долу е чисто,доколкото разбрах от приятелки раждали там след мен,вече има стая,в която да си оставиш бебето и да си починеш малко,вечер ги взимат сестрите и т.н.Само че не те пускат навън,нито някой външен ще влезе при теб,пазят от инфекции,което напълно одобрявам.Леко раждане Peace
Виж целия пост
# 2
аз и двете деца съм родила там. много съм доволна и от персонал и от обстановка.
леко раждане!
Виж целия пост
# 3
Второто ми раждане беше там - ноември миналата година. Като изключим, че не ми сложиха упойка - бях без избор на лекар - съм доволна. Храната е гадна, но така е във всички болници. Наистина - ако искаш, може да оставиш детето през нощта в детското, иначе си е при теб, което е един огромен плюс пред Шейново - там родих първия път, и само такова сравнение мога да направя  Peace. Насърчават кърменето, което също е "+" пред Шейново, отговарят на всички въпроси, свързани с детето или теб Simple Smile.
Успех и леко раждане!  Hug

Ред.: пусни търсачката в "Здравен справочник" - там имаше няколко теми  Peace.
Виж целия пост
# 4
Аз родих там януари. Безкрайно съм доволна!!!.

Беше тежко раждане и те спасиха и мен и бебчо! За там мога да ти препоръчам д-р Владова! Безкрайно добър професионалист и Човек! Останалите лекари- с 1-2 изключения и анестезиолозите също са много добри.  Персоналът - акушерките и дори санитарките са мили и любезни, помагат, обясняват. За храната не знам - на мен ми носеха от вън, така че и този проблем се разрешава. Отделението е малко, чисто, има ВИП стаи и наистина си е плюс че не пускат външни хора на посещение - ако искаш може през прозореца Simple Smile

Ако имащ въпроси че се радвам да отговоря.

Успех!
Виж целия пост
# 5
Родих там през септември - спасиха бебето ми! Целувам ръце на всички там. Това мисля, че е достатъчно. Ако е рекъл Бог и имам второ дете - пак там ще родя!
Виж целия пост
# 6
Родих там миналия ноември. Безкрайно съм благодарна на доктор Владова, както и на всички мили и усмихнати хора от отделението. Условията са много добри - бях във ВИП, но и в другите стаи не е лошо. Оставят детето при теб, стига да си в състояние да се грижиш за него. Раждането ми не беше от безпроблемните, но през цялото време бях със усещането, че съм в много добри ръце.
Успех и леко раждане!
Виж целия пост
# 7
Родих във Втора градска на 16.06.07г и съм много доволна. Не съм плащала за избор на екип. Лекарите, акушерките и даже санитарките са много любезни. Дават ти ИНФО за всичко което те интересува. И най- важното свикваш с бебчето още в болницата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия