Недоносени деца - 2

  • 22 656
  • 339
здравейте майчета на недоносени!!синът ми се роди в 34г.с едва 900 грама.макар и много бавно той наддава и е здрав,закoетo благодаря на БОГ.Вмомента е 1кг.270 грама.какво казват вашите педиатри?моляви пишете много ми е трудно и всеки ден плача и се тревожа за него..
Виж целия пост
# 1
Гери, нормално е да ти е тъжно и тревожно -- та ти си разделена от детенцето си!  Hug

Но всичко ще отмине, само имай търпение!  Hug Щом бебчо наддаде достатъчно и се стабилизира, ще можеш да си го прибереш вкъщи, където ще продължиш да се грижиш за него.

Състоянието на всяко недоносено детенце е различно и затова не мога да се ангажирам с прогнози, но продължавай да се молиш да ти е жив и здрав и скоро да се гушкате!  Praynig Нали не искаш да се озовеш у дома с бебче, за което не знаеш как да се грижиш?  baby_neutral

А може би времето прекарано в раздяла ще те накара да бъдеш по-внимателна и по-обичлива!  Heart Eyes

БОН КУРАЖ И НИКОГА НЕ СЕ ОТЧАЙВАЙ -- БЕБЧО ИМА НУЖДА ОТ ТВОЯ БОДЪР ДУХ!!!   bouquet

П.П. Тази тема не е за Отчетни, пусни я в Майки (бъдещи и настоящи) и ще получиш повече отзиви. Даже там имаше тема, в която майки на недоносени дечица споделят за специалните грижи, които са полагали. Потърси я и се свържи на ЛС с някоя от тях!
Виж целия пост
# 2



Нашето ангелче - Илиян на мама tina77  Flowers Rose

Предишните ни теми:
До майките на недоносени бебчета
Недоносени деца - 1
Виж целия пост
# 3
Хайде първа! Да не поверваш... Малката Ангелуша Бандюша ми разказва играта тотално - опитваме се да ходим, вървим с проходилката като Пършинг; а се е кротнала - а беля е направила... А мъжо е командировка... Пък Ани по цял ден само - "татататата" Sad Как пък едно мама не отрони...
Виж целия пост
# 4
да се запиша и аз
Виж целия пост
# 5
Момичета вижте и дайте по един глас Praynig
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203932.0;topicseen
Виж целия пост
# 6
Вики и мама, гласувах за Мария. Дано поне мъничко допринеса по този начин да бъде помогнато на това детенце Praynig Събират ли се вече средства за операцията на Марти в Германия, знаеш ли нещо?
Юле,какво е това кръвно бе жена Shocked Що тъй?
Надя, на мен Сашо скоро благоволи да ми каже "мама". Кой знае и ти може да почакаш като мен Wink
Виж целия пост
# 7
Марти е добре,оказа се грешка на една гадна докторица/ако изобщо може така да се нарече/ #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Засега се отлага Hug
Сега да помогнем на Мимчето,аз я познавам,тя е прекрасно дете и заслужава своя шанс,моля ви пишете и на ваши приятели Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 8
Здравейте и тук мили майчета!  Hug Днес ходих на Бета-ехография и се оказа че всичко е СУПЕР!!! И ретините си лежат на мястото!!!  Hug Дори степента вече не е 5-та а 3-та!  Laughing А онази искам да............. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Благодаря на всички ви за милото отношение!!!   bouquet Страхотни сте!   bouquet Дано на никоя от вас не се налага да върви по този път!!!  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 9
Viki i mama, и аз гласувах за Мимето. Толкова ми е мъчно за нея  Sad. Пратих линка на който можах  Praynig.
Мамо Здравче, а за вас се радвам от сърце! Стискам палци малкия Марти да се оправи и да можеш да изкрещиш онова нещо, което така силно желаеш!  bouquet
Юле, оправи ли се?
Наде, ще ти пратя списъка с мамите, че вече бях започнала да правя тема и днес се рових специално. Виж прегледай го и ти, че бях доста разсеяна с моя дребосък.
Виж целия пост
# 10
Да се запиша и аз. Бебе Дани се роди на 23.01.07, а трябваше на 5-14 март. Роди се 2070 сладки грамчета. Сега е момък, висок 63 см и тежи 6750 грама. Да са ни живи и здрави.
Виж целия пост
# 11
Добре дошла, yo! `Де така в този късен час? Да ти е живо и здраво детенцето и много да те радва!  bouquet
Момичета, модераторите ли могат да ни ковнат темицата на първа страница? Дайте да ги сръчкаме! Имахме откровено обещание за подфорум! И то от администратора.... Сега сме като свободен електрон.
Виж целия пост
# 12
Здравейте момичета,

Време е и аз да се включа във вашите редици  Laughing
Накратко за протокола-Дара и Емма се родиха в 33 г.с в отлично здравословно състояние/дишаха самостоятелно,хранеха се и т.н./.Стояха около 10 дни в неонатологията,като обяснението на завеждащия беше,че единствената причина да са там е че са родени в 33 г.с.Въпреки това за мен беше голям шок  Sad
Ами сега се гледаме и растем  Hug

P.S.Glasuvh za Maria  Praynig
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета,

Време е и аз да се включа във вашите редици  Laughing
Накратко за протокола-Дара и Емма се родиха в 33 г.с в отлично здравословно състояние/дишаха самостоятелно,хранеха се и т.н./.Стояха около 10 дни в неонатологията,като обяснението на завеждащия беше,че единствената причина да са там е че са родени в 33 г.с.Въпреки това за мен беше голям шок  Sad
Ами сега се гледаме и растем  Hug

P.S.Glasuvh za Maria  Praynig

Много сладки момиченца  Peace

Запис и от мен- дъщеричка Наталия, родена 35 дни преди термин / не знам коя г.с се пада/ , на 28.08.2006 г., 2250 гр. , 49 см.
Сега е на 10 м. и все още сме с манекенски мерки - 7700 кг., 74 см. Основен проблем ни е, че яде много малко, иначе се е разболявала само веднъж и то имаше хрема 3 дни. В момента ни изниква 6-то зъбче и от 4 месеца откакто поникнаха първите 2 спи много неспокойно през нощта /по-точно не спи  Sick /. Въпреки, че е слабичка е много подвижна, а от 2 дни се научи да се изправя сама и се опитва да върви с моя помощ разбира се, но е доста стабилна.
Момичета, и аз смятам, че има нужда от подфорум, защото когато аз родих бях много изплашена как ще се справя с такова дребно бебе и дали изисква по специални грижи, а във форума имаше малко информация и то разпокъсана.
Лек ден на всички и много гушки на малчовците  Hug.
Виж целия пост
# 14
PP:И аз гласувах. Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия