заличаване на белези

  • 1 279
  • 6
Лепенки, които заличават белези дали са ефективни?
Откъде може да се набавят, как се ползват?
Ако има светнати по темата или мами с повече инфо, моля споделете!!!
Виж целия пост
# 1
Лепенките се казват Cica Care, продават ги в аптеките, доста са скъпи (май над 100 лв е едната, която се ползва многократно). Има и гел - Dermatix се казва - и той, като лепенките е силиконов, и той е доста скъп - 6 мг (съвсем малка тубичка) е около 36 лв, но пък се слага по съвсем мъничко. За ефекта още нищо не мога да кажа, защото ползвам гела отскоро.
Виж целия пост
# 2
Лепенките се казват Cica Care, продават ги в аптеките, доста са скъпи (май над 100 лв е едната, която се ползва многократно).

Аз се каня да си взема такава лепенка. Питах в няколко аптеки, но май нещата стават само с предварителна поръчка.

Нека се включи някой, който вече е ползвал да каже дали имат ефект!  Praynig
Виж целия пост
# 3
А за какви белези са подходящи тези лепенки? За около 20 см белег от операция /при дете/ дали биха били ефикасни?
Виж целия пост
# 4
А колко време след операция може да се заличи белег с този гел? Късно ли е ако е минало година?
Виж целия пост
# 5
Записвам се да следя темата.
Виж целия пост
# 6
Cica Care са два вида - малки /около 66лв./ и големи /около 100лв./
Заличават стари белези до 20 години и по-важното - релефни.
Ползват се многократно, като се измиват и подсушават. Слагат се по схема - започваш по 4 часа, после по 8 часа и така докато не достигнеш 24 часа на ден.

Аз съм си купила една малка опаковка, но ми излезе към 44лв., тъй като си ги взех от склад.
Започвам ги от утре и ще се включа след известно време да споделя за ефекта.
Имам стари и релефни белези от махане на бенки, които са доста грозни. Измазала съм тонове от прословутия Контратубекс, който изобщо не ми помогна.

Тук имам малко инфо: http://www.ecosmedica.com/?thread=f87487658368272e7cf60321940b5c … roducts&id=38
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия