За децата и алкохола при готвене

  • 5 818
  • 41
Интересно ми е какво правите...
Смятате ли го за ОК, или сте твърдо против newsm78
Виж целия пост
# 1
не виждам проблем. в яденето обикновено се слага малко алкохол, за аромат. на порция се пада по-малко от колкото има в бозата.
Виж целия пост
# 2
при температурна обработка алкохолното на алкохола се изпарява, не виждам проблем, въпреки ме рядко слагам и по-малко.
Виж целия пост
# 3
Е какво са едни пържолки, ако не ги полееш с бира по време на готвене?
Виж целия пост
# 4
Да, слагам бира, вино и даже уиски, но количеството е много малко, а и алкохола се изпарява, както са писали по-горе. А моите са по-малки.
Виж целия пост
# 5
Да, слагам бира, вино и даже уиски, но количеството е много малко, а и алкохола се изпарява, както са писали по-горе. А моите са по-малки.

А-хъм. Изобщо не виждам какъв е проблемът. Количеството е не малко, а пренебрежимо малко според мен.
Виж целия пост
# 6
Готвя много рядко нещо с алкохол напр. винен кебап или печено пиле с бира и Дея е хапвала от яденето.Не съм наблюдавала странични реакции(блеснал поглед или нещо в походката hahaha)А сега сериозно мисля,че при топлинна обработка алкохола се редуцира (май така се казваше newsm78)и няма проблем.А сетих се ,бонбони пияни вишни не и давам те и на мен са ми силнички,също и сладоледи с алкохол.
Виж целия пост
# 7
Да, слагам бира, вино и даже уиски, но количеството е много малко, а и алкохола се изпарява, както са писали по-горе. А моите са по-малки.
Peace А и става по-вкусно.   bowuu
Виж целия пост
# 8
На винения кебап да капна 20 - 30 грама вино - мисля че не е фатално или на пържолките мъничко бира. Ами че те така са по вкусни  Joy
Виж целия пост
# 9
не съм против. давам.
Виж целия пост
# 10
Този въпрос не е сериозен. Алкохолът се изпарява при нагряване. Не над 6, ами и на 2 годишно съм давала.
Ако говорим за сладкиши от типа на Тирамисут0, обаче, работата е друга.
Виж целия пост
# 11
Този въпрос не е сериозен. Алкохолът се изпарява при нагряване. Не над 6, ами и на 2 годишно съм давала.
Ако говорим за сладкиши от типа на Тирамисуту, обаче, работата е друга.
Да, за сладкишите си права, мелба с коняк давам само на баща им  Wink.
Виж целия пост
# 12
Този въпрос не е сериозен. Алкохолът се изпарява при нагряване. Не над 6, ами и на 2 годишно съм давала.
Ако говорим за сладкиши от типа на Тирамисуту, обаче, работата е друга.

Точно така - давам винен кебеп, пържоли с алкохол, пилешки бутчета с бяло вино, но десерти сиропирани с алкохол - не.
Виж целия пост
# 13
не виждам проблем. в яденето обикновено се слага малко алкохол, за аромат. на порция се пада по-малко от колкото има в бозата.
Така е Peace
И аз съм давала такива яденета,нищо,че сме под 6  Wink
Виж целия пост
# 14
Този въпрос не е сериозен. Алкохолът се изпарява при нагряване. Не над 6, ами и на 2 годишно съм давала.
Ако говорим за сладкиши от типа на Тирамисуту, обаче, работата е друга.

Така е. Пък и Тирамису не правя. Пълни трезвеници Innocent
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия