Мазни петна в/у латекс

  • 4 639
  • 3
Снощи изпръсках латексова стена с мазнина. Разбира се, първото което направих, беше да третирам с гореща вода и веро. Никакъв ефект. Тази сутрин ми се стъжни, като видях резултата. Днес опитах с един препарат за гладки повърхности на Др. Фреш- нищо... Има ли надежда ? Някой справял ли се е с такъв проблем. У дома всичко е новичко, не предстои ремонт. Не мога да си помисля, че трябва да гледам всеки ден тези мазни петна, освен това са на много видно място ! Помоооощ!
Виж целия пост
# 1
И аз имах този проблем, само че ние когато правим ремонт си оставяме винаги от латекса или боите за корекции и след като омазах доста добре стената преди няколко месеца Mr. Green, минах една четка отгоре и сега е като чисто нова  Whistling
но иначе не се почисти с нищо друго Naughty и аз мазах какви ли не препарати но безуспешно
Виж целия пост
# 2
wow... отчаяна съм!

Все пак, може би има надежда, защото петното е съвсем прясно. Очаквам още съвети!
Виж целия пост
# 3
Съжалявам да го кажа, но лесно решение няма. Даже и да го минеш с латекс отгоре , има вероятност пак да избие петното. Понякога се налага и част от шпакловката да се махне, за да се оправят нещата. Превърни дефекта във ефект- рисунка или закачи нещо, ако местото позволява. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия