Въпрос за поставянето на обиколниците

  • 9 287
  • 23
Мили майчета, опитах се да потърся доста инфо преди да попитам, но не успях да намеря задоволителен отговор.

Имам следния проблем - купих си обиколник - състои се от 4 части - 2 дълги, 2 къси - несвързани помежду си. Леглото е с една решетка, 3 табли. Няма къде да вържа другите 3 части от обиколника - някакви идеи - лепенки или нещо от вашия опит!

Как се процедира с безопасното поставяне на обиколника?
Мерси предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
Първото легло на дъщеря ми беше такова. Съпругът ми проби малки дупчици в таблите, прекара едни връвчици, за които завързахме обиколниците. От долната страна не ги завъзах-оставих ги спуснати.
Виж целия пост
# 2
И нашето легло е такова.Мисля да пробием и да закачим кукички на външната страна на  таблите.
Виж целия пост
# 3
 Аз сложих само дългите обиколници. На нашето креватче табли има на двете къси страни и там не сложих.
Виж целия пост
# 4
Пробихме дупчици с дрелка,за да се промушат връзките на 3 обиколника.
Виж целия пост
# 5
Пробивате дупчици или слагате кукички и готово.
Виж целия пост
# 6
Обиколниците са опасни.
На нас от консултацията ни дадоха следната брошурка кликни тук
На холандски е, но картинките са ясни.
Виж целия пост
# 7
Според мен са опасни, ако не са поставени правилно - то и затова са моите чуденки как точно да стане тоя номер  Rolling Eyes

Мерси за идеите  Hug
Виж целия пост
# 8
И нашето легло е такова.Мисля да пробием и да закачим кукички на външната страна на  таблите.
аз сложих кукички от външната страна на таблите  Peace
Виж целия пост
# 9
Обиколниците са опасни.
На нас от консултацията ни дадоха следната брошурка кликни тук
На холандски е, но картинките са ясни.

Аз пък нещо не ги разбрах...може ли малко обяснения като за руса бременна... Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Здравейте...и аз да ви кажа се чудя дали да си купувам,и нащето легло е такова.....много ми харесва и мисля че е добре да има мекичко отстрани,но в един магазин ми казаха че вече епродавали че били забранени,но защо....не ми обясниха ooooh! Sad
Виж целия пост
# 11
Нашето легло също е с три табли и една решетка.
Понеже не исках да дупча леглото, пък и си е опасно да слагаш метални кукички (все пак това е бебе, възможно е да се нарани) ми хрумна да купя от пластмасовите кукички с лепенки. Тези, които се използват в домакинството - за закачане на кърпи и т.н. Залепих ги от задната страна на таблата и така навързах обиколниците....
Това беше и спасението, че иначе щеше да си потроши главата от блъскане  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
 забихме по един пирон от външната срана на кошарата и там вързахме връзките на обиколниците
Виж целия пост
# 13
Извинявам се за глупавия въпрос, но с какво точно са опасни обиколниците?  newsm78
Някой би ли обяснил?

На моя син сме му сложили обиколниците, но само предната част, тази дето гледа към нас, е махната. Дефакто стоят останалите три откъм крачетата и главичката, и откъм стената. Оставила съм ги, защото си удря здраво главата в таблите и решетката.
Но отново виждам мнението, че са опасни и вече се замислям кое е по-малкото зло  newsm12
Виж целия пост
# 14
и аз не мога да си обясня с какво могат да са опасни....освен акосе смята че става по задушно....но незнам ...аз  затова и питам???????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия