Липоструктура

  • 3 740
  • 15
В последния брой на списание Анна има интервю с др Сердев. казва, че с въпросната процедура се премахва целулита завинаги за разлика от липосукцията! Някой чували е нещо по въпроса? А цените как ли са?
Виж целия пост
# 1
Първо имам много лошо мнение за Сердев, осакатил е много момичета с гела за гърди/ ако пуснеш търсачката ще прочетеш/.
А липоскулптурата е съвременния метод който наследява липосукцията. След 18 г. клетките спират да се множат и затова , което се изтегли като мазнини не се възстановява, т.е. не се появяват нови мастни клетки. НО, ако напълнееш старите си увелечават обема. Знам че ефекта е много добър ако внимаваши не се отпускаш да напълняваш много. Аз също искам да си направя, обаче първо трябва да отслабна  Embarassed .Но ще го направя при този хирург: д-р Николай Георгиев. Не го рекламирам, просто знам , че наистина е добър. Мога да ти дам и сайта му ако искаш на лични съобщения.
Виж целия пост
# 2
Брей, аз съм госта.
Виж целия пост
# 3
От собствен опит мога да кажа, че не е вярно. Правих си такава процедура преди 2 години и ефектът беше наистина страхотен, но само zа малко. Само след година zапо4наха да ми се появяват отново бричовете, а сега и те, и паласките по крсста са вече ясно иzраzени и пак харча луди пари zа кремове, уреди и масажи. #Cussing out Не съм раждала, напълнявала съм само с 5 килограма...
Виж целия пост
# 4
Цитат на: Anonymous
От собствен опит мога да кажа, че не е вярно. Правих си такава процедура преди 2 години и ефектът беше наистина страхотен, но само zа малко. Само след година zапо4наха да ми се появяват отново бричовете, а сега и те, и паласките по крсста са вече ясно иzраzени и пак харча луди пари zа кремове, уреди и масажи. #Cussing out Не съм раждала, напълнявала съм само с 5 килограма...


Много съжалявам че не се е задържал ефекта, при моята приятелка всичко се запази като форма, въпреки че напълня и тя. Може би и и структурата е важна, Thinking ако предимно там пълнееш, първо там се е натрупало пак.
Аз затова чакам първо да отслабна и след това сигурно ще го направя.
Виж целия пост
# 5
Значи не е гаранция, че пак няма да се запълни изсмуканото място /образно казано/?
Една приятелка ми каза за нейна позната,  която си е правила липосукция на бедрата във Варна, на единия крак й е останала лека вдлъбнина. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Някой има ли представа колко горе долу струва такава процедура. Не че ще хукна да си правя, предполагам че е доста скъпа, ама ей така от любопитство. И също така гарантират ли ти траен ефект или каквото стане - стане
Виж целия пост
# 7
Аз цени съм гледала в сайта на въпросния Сердев, обаче само за да видя цени.  Sign Exclamation Не бих отишла при него Sign Exclamation
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Milenika
Значи не е гаранция, че пак няма да се запълни изсмуканото място /образно казано/?
Една приятелка ми каза за нейна позната,  която си е правила липосукция на бедрата във Варна, на единия крак й е останала лека вдлъбнина. Rolling Eyes


Да, няма никаква гаранция, каквото и да говорят лекарите, zа да си правят реклама.  #Puppy dog
Често остават вдлъбнатинки, освен това винаги има и белеzи от шевовете...
Липосукция/липоструктуриране е отчаяна стъпка, която в повечето случаи трябва да се повтаря на всеки няколко години. А zа съжаление е болеzнено и опасно, доста хора са починали след такава интервенция.  Cry
Виж целия пост
# 9
Да си призная до сега не съм се замисляла, че може и да е опасно - какво толкова малко мазнинки източват и това е Embarassed . Но като ви чета май не е точно така. И да си призная, съвсем бях забравила че не може без шевове #Puppy dog
А някой знае ли, дали е болезнено?
Виж целия пост
# 10
Разбира се, че е болезнено.
Гледах по телевизията как се прави липосукция и ми настръхнаха косите. С един шиш, или по скоро като сламка за сок, но метална ръгат ли ръгат под кожата. Отвратително!
Не се и съмнявам, че има починали пациенти, само се чудя как са единични случаи при това зверско ръгане.

Липоскулптората може да е по-малко инвазивна, не съм сигурна.
Аз се чудих дало ако раждам секциото лекарят не може да ми отстрани мазнината по корема, около белега поне.  Thinking
Виж целия пост
# 11
Една приятелка снощи  разказваше, че всичките интервенции са мого болезнени.

При опъване на клепача след време се променяла формата на окото.
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Samsara
.
Аз се чудих дало ако раждам секциото лекарят не може да ми отстрани мазнината по корема, около белега поне.  Thinking

И аз това се чудя, би било много добре така или иначе те режат и ти слагат упойка! Смятам втория пьт да попитам дали има такава вьзможност. Ако трябва аз ще си ангажирам пластичен хирург и готово. Моля ако някой има информация дали е вьзможно да пише!
Виж целия пост
# 13
Аз раждах със секцио и питах за такава възможност, но отговорът беше "Категорично НЕ по време на раждане. След възстановяването прави каквото искаш. Но не по рано от 40 дена, защото матката още не се е прибрала."
Виж целия пост
# 14
Цитат на: sia

А някой знае ли, дали е болезнено?


Да, след това третираната област е синьо-лилава няколко седмици. А ако не се прави под пълна упойка, ставаш свидетел на всичко и усещаш как те ръчкат с теzи дългите неща.  Sick
Между другото, рискът при пушачки и жени, вzемащи противоzачатъчни, е многократно увеличен. Не е гаранция и професионалzмът на лекаря, например в Германия имаше наскоро 22-годишно момиче, починало 1 ден след операцията...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия