"Кърмене и работа" - момичета, помогнете на една добра идея да се осъществи!

  • 1 082
  • 20
Дай едно рамо на една полезна и хубава идея!

Сподели с приятелите си!

Помогни да се осъществи едно добро дело! Simple Smile

http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=1177&v=1&s=



Набираме финанси за издаване на брошура "Кърмене и работа", която да бъде в помощ на всички майки, които искат да се върнат на работа и да продължат да кърмят бебетата си. Ако планирате да се върнете на работа след раждането на бебето, може да се чудите дали е възможно да комбинирате кърмене и работа. Да, кърменето може да продължи, след като се върнете на работа. Много работещи майки ценят тази специална връзка, която имат с бебетата си, която идва от продължаването на кърменето. Въпреки това, то изисква известно планиране и има практична информация, от която ще имате нужда. Ако идеята за брошура спечели някоя от наградите в конкурса, тя ще бъде изразходвана за пълно или частично финансиране на отпечатване на брошура "Кърмене и работа" от Ла Лече Лига България, която да бъде разпостранена в болници и лекарски кабинети.
Виж целия пост
# 1
Гласувах. Успех  Peace
Виж целия пост
# 2
 Peace
Виж целия пост
# 3
Гласувах  Peace
Виж целия пост
# 4
Гласувах, разбира се.

Нали за втори път ми предстои това чудо "кърмене и работа".  Laughing
Виж целия пост
# 5
Гласувах, идеята ми допада.
Виж целия пост
# 6
И аз гласувах.  Peace От септември и аз ще съм работеща кърмачка, дай Боже  Praynig

И само да попитам, как така тези брошури ще помогнат. В смисъл ще се агитират работещите майки да не отбиват, връщайки се на работа  или... newsm78

Още ли се полага един час  по малко на кърмачката?

Простете за глупавите въпроси  Blush
Виж целия пост
# 7
Мисля, че идеята е превъзходна  Peace Масовото мнение е, че тези две неща са несъвместими, вкл. и от медицинския персонал. Успех   bouquet
Виж целия пост
# 8
Гласувах.Успех!
Виж целия пост
# 9
и аз гласувах, въпреки че не съм била работеща кърмачка. Ако имате нужда от съдействие за дизайна на брошурата... може да ударя едно рамо.
Виж целия пост
# 10
 Peace Подкрепям! И аз ще се върна на работа някой ден...не знам дали ще кърмя, но ще насърчавам всички, които желаят и са в състояние да го правят.
Виж целия пост
# 11
гласувах!
дано да се реализира идеята . на повечето майки им се налага да преминат на адаптирани млека, за да се върнат на работа. аз не искам да  е така  Peace Hug
Виж целия пост
# 12
Още един глас и от мен. Успех!
Виж целия пост
# 13
Глас! Peace
Виж целия пост
# 14
И само да попитам, как така тези брошури ще помогнат. В смисъл ще се агитират работещите майки да не отбиват, връщайки се на работа  или... newsm78

Още ли се полага един час  по малко на кърмачката?
Брошурата ще е с практическо инфо - как е възможно да се съчетаят двете неща (кърмене и работа), идеи кога и как да цеди и кърми  майката, идеи как човекът, който гледа детето, да го храни (ако е с детегледачка и ако пие изцедено мляко, т.е. ако е по-малко), как да съхрани кърмата, вкл. частите от КТ, които посочват какви са правата на работещата кърмеща майка Simple Smile
Да, полагат се 2 часа по-малко, ако бебето е под 8 месеца и 1 час по-малко дневно, ако бебето е над 8 месеца (без указана горна граница). Това са неща, които много майки не знаят и много жени, на които им се налага да се върнат на работа, не знаят, че могат успешно да съчетаят кърмене и работа.

и аз гласувах, въпреки че не съм била работеща кърмачка. Ако имате нужда от съдействие за дизайна на брошурата... може да ударя едно рамо.
Дрина, благодаря!   bouquet Ще те имаме предвид, благодаря ти за предложението!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия