Кушадасъ

  • 2 528
  • 8

Анкета

Хареса ли ви почивката в Кушадасъ

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 08 юли 2007, 14:56

Събирам отзиви за почивка в Кушадасъ,през август месец,организирана от агенция.
Ще се радвам да споделите впечатленията си от пътуването,хотела,
плажовете,храната и всичко,което ви е направило впечатление.
Предварително мерси   bouquet
Виж целия пост
# 1
Ходила съм там преди 5-6 години и останах доволна. Има и по-хубави курорти.
В библиотеката има достатъчно информация, ето ти линкове:
Турция
Турция
Турция - Кушадасъ
Турция - почивка
Турция - почивка All Inclusive
Турция - на море
Турция - море с деца

Виж целия пост
# 2
Ходих хареса ми, да бих повторила. Бяхме в хотел "Тусан" 4* делукс, на ол инклузив  и бяхме възхитени. Плажовете не струват чак толкова, храната е много добра, дори бих казала отлична, пътуването с автобус е 18ч, със самолет незнам. Но все пак Кушадасъ е средна ръка курорт, не е някакъв супер лукс, зависи за какво си настроена. Приятна почивка  bouquet
Виж целия пост
# 3
На мен ми харесва, ходили сме мече няколко пъти там. И в Анталия сме ходили няколко пъти. Зависи с каква нагласа тръгваш. Може и напълно да си починеш, н оне трябва да излизаш извън хотела. Ние лично всяка вечер бяхме из града.Супер е, много народ, шумно е, весело е. На мен така ми харесва. И В Анталия е същото.Тръгнеш ли по-центъра е шумно и има много навалица. Същото като в Кушадасъ. В Анталия е по-хубаво. Но ние сме голяма и весела компания, другото остава по-назад. За мен почивката е това, да се откъснеш от нашите градове, да не се налага да оправям всяка сутрин легла, да чистя, да готвя и т.н. Там ти е сготвено, чистят. Каква по-добра почивка от това. Същото е като по нашето Черноморие. Плажовете не са им мнго хубави, но и ние много не ходим по тях, стоим си на басейните. И ние пак ще сме там, но от 3.9., нямаше места за полетите по-рано.
А лукса в хотелите зависи от това колко ти струва почивката. Цената, която платихме за стая двойка е такава, че на наши познати им струва само единия човек толкова, пак във същия курорт. Еми помисли дали има място за сравнение. Naughty
А би ли споделила в кой хотел ще сте, или поне колко звезди е?Ние ще сме в www.pinebay.com
Виж целия пост
# 4
Въобще нямам идея  Rolling Eyes
от агенцията предлагат няколко,всичките 3 *
някои са прилични,да не кажа хубави                 http://www.turkad.com.tr

ама ми се искаше някой да сподели от първа ръка  Grinning
Виж целия пост
# 5
Не е лошо в Кушадасъ, много е приятно на крайбрежната ивица, особено вечер.Курортът определено не е сред луксозните, но не е много по-зле от Алания според мен.  Храната зависи от хотела, виж все пак дали за малко повече пари няма 4 звезди, защото при турците 3 звезди е много относително понятие и може да се окаже мнооого по-зле, отколкото очакваш. Плажовете са кофти, помня че най-хубавият беше Ladys beach, зависи все пак къде ви е хотела. Има Bar street, пълно е с барове, дискотеки, забавляват се цяла нощ. Не знам как ще пътувате, но не е за автобус разстоянието, адски много път е.
Виж целия пост
# 6
Най- не ми хареса от всички турски курорти. Бих препоръчала Мармарис.
Виж целия пост
# 7
Както и в други теми ще кажа, че имам положително мнение за курорта, не е супер лукс, но не е и въобще зле. Изборът на хотел зависи и от очакванията ви за почивката и от бюджета, с който разполагате. 

Крайбрежният булевард е приятен за разходка, ако искате купон отивате на бар стрийт, има търговски улици в центъра от където може да си купите някое сувенирче например. Откъм заведения също не е ощетен курорта.

От плажовете на мен фаворит ми е Лейдис Бийч, но не съм обиколила всички в региона все пак.

Хубава разходка може да си направите и до птичия остров. Наблизо са Ефес и къщата на Дева Мария, гръцкото селце Шириндже, един от гръцките острови, не помня името... т.е ако искате по-динамична почивка има къде да се отиде. Измир също е близо.

Ако ползваш английски полезна информация ще намериш тук:
http://www.kusadasi.biz/
Виж целия пост
# 8
Мъжът ми е очарован. Ходил е там два пъти. Миналата година ходихме заедно с него в Анталия, но на мен много не ми хареса. Иначе хотела беше супер лукс, невероятен, но няма къде да се разходиш. Обиколихме всичко за два дни, тъй като хотела е като цял град и след това всяка вечер на едно и също място. Той ми каза, че в Кушадасъ е много по-хубаво, а пък и плажа бил по-добър. В Анталия бяха само камънаци, никакъв плаж. Не че на шезлонг е лошо, ама аз съм свикнала на нашето Черноморие и някак си ми харесва повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия