Харесват ли ви тези мебели

  • 5 504
  • 64
www.yokohome.eu
Не знам дали ще са удобни,както изглеждат,но поне са интересни и мекички Mr. Green
Виж целия пост
# 1
да, харесват ми
Виж целия пост
# 2
Харесват ми ,даже много.
Виж целия пост
# 3
Страшно много ми харесват. И са изключително удобни и функционални. На Стройко ги пробвах и ми демонстрираха всички модификации на различните модели. Страхотни са!  smile3521
Виж целия пост
# 4
Много даже!
Виж целия пост
# 5
Много са хубави  newsm10
Виж целия пост
# 6
sun,а облегалките не са ли много ниски?Или са по-скоро за лягане,отколкото за сядане Laughing
Виж целия пост
# 7
sun,а облегалките не са ли много ниски?Или са по-скоро за лягане,отколкото за сядане Laughing
Конкретно тези не съм пробвала, но понеже имам диван с ниска облегалка, да ти споделя личен опит. Значи, ако у вас няма едри хора, ниската облегалка не е проблем, на мене ми е супер. Но мъжа ми се чувства ужасно на такъв диван Tired Подпира му точно на средата на гърба и го дразни. Поради което можеш да компенсираш ниската задна част с големи възглавници. Много е удобно!!! Изглежда доста красиво, поне по моя вкус, и дава възможност за "наместване" във всякакви пози на всякакви габарити Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Харесват ми ,даже много.

Да, само да не са бели, че как се чисти това и с малко дете как се цапа.  ooooh!
Виж целия пост
# 9
точно за мъжа ми се притеснявам-метър и деветдесет е и не знам как ще се сгъва Joy
Виж целия пост
# 10
Много са хубави. А видяхте ли някъде цени? че не разбрах. newsm78
Виж целия пост
# 11
Не ми харесват
Виж целия пост
# 12
Харесват ми.
Виж целия пост
# 13
Да,много ми харесват
Виж целия пост
# 14
И на мен ми харесват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия