А в Мармарис /Турция/ били ли сте?

  • 8 653
  • 9
Привет привет.До сега не съм почивала в Турция.Но това лято ще сме там.В Мармарис, хотел Гранд Сарал, три звезди е , на закуска и вечеря.Хотела бил в местноста Ичмелер /не знам дали го изписах правилно/.Имате ли впечатления от този курорт? newsm78
Виж целия пост
# 1
И аз от това се интересувам, ако някой е посещавал скоро Мармарис да каже отзиви за хотел.
Виж целия пост
# 2
Ние ходихме преди две години в Мармарис, на мен ми хареса всичко и храна и хотел и Мармарис, нашия хотел се намираше в центъра на града а Ичмелер е доста на края то си е отделно от Мармарис, но има маршрутки с които се слиза до града. Ичмелер също е доста красиво  Peace
Виж целия пост
# 3
          Миналата година бяхме в Мармарис. Много сме доволни. Тази година  пак сме там.  В Ичмелер се намират по- голямата част от хотелите. С маршрутка е 5мин до центъра.
Виж целия пост
# 4
Аз бях там по-миналата година и втори път няма да стъпя. Не помня името на хотела, но отношението на целия персонал беше ужасно. Самия хотел не беше чист. Имахме и проблем при настаняването и загубихме цял ден в разправии докато ни настаянт. Самият курорт не е лош. А, забравих и плажа беше ужасен. Широк около 3 метра и то с много кофти пясък. Абе не ставаше за къпане изобщо. Но разбира се може ние да не сме уцелили просто. Ние си ходим само в Кушадасъ вече.  Peace
Виж целия пост
# 5
Бяхме преди 2години в Мармарис, хотел "Фламинго"! Изкарахме чудесно. Вярно, че пясъкът на плажа не е хубав, но самият плаж е чист и много уреден-има си лежанки и чадъри безплатно към всеки хотел. Обслужването е на ниво и храната е в изобилие, а самият Мармарис е Перлата на Средиземноморието! Има една голяма перла в средата на Мармарис. На всяка цена отидете на ескурзия до Делян/ да видите големите костенурки, които ние не видяхме, но самото  преживяване  е страхотно/. Пожелавам ви да видите и Родос. Има и такава ескурзия!Много е интересно!Всички ескурзии си ги организирайте сами, защото е по-евтино!! Може да прекарате и цял ден на яхта!! Страшен купон си направихме като отидохме и на турска баня организирано! Голяма емоция беше!!И за всичко се пазарете! Това пазарлъкът им е в кръвта!!!Покрай морето има има една 8 км. красива алея за разходка от Ичмелер до центърът на Мармарис! През ден се разхождахме! Около нея има много дискотеки! Ще си изкарате чудесно, стига да ви е приятна компанията!!!Така беше и при нас!! Peace
Виж целия пост
# 6
Аз бях там по-миналата година и втори път няма да стъпя. Не помня името на хотела, но отношението на целия персонал беше ужасно. Самия хотел не беше чист. Имахме и проблем при настаняването и загубихме цял ден в разправии докато ни настаянт. Самият курорт не е лош. А, забравих и плажа беше ужасен. Широк около 3 метра и то с много кофти пясък. Абе не ставаше за къпане изобщо. Но разбира се може ние да не сме уцелили просто. Ние си ходим само в Кушадасъ вече.  Peace

То в Турция май хубав плаж няма. И в Кушадасъ не е по - хубав, в смисъл такъв, че е насипван пясъка изкуствено, но плажната ивица е тясна - три реда чадъри и толкоз. Иначе ние си изкарахме супер, но не мога да кажа, че е по хубаво от нашето Черноморие.
Виж целия пост
# 7
Сигурно няма да съм ти полезна с кой знае какво, аз почивах миналата година в Анталия и останах страшно доволна но....хотелът беше 5 звезди. Обслужването не може да се сравни с това на нашето черноморие за съжаление. Тази година и аз изках да отидем на Мармарис, но по финансови съображения ще сме на Созопол. Здраве да е. Обаче съм си запазила апартамент с кухня - така минимално ще завися от волята на неадекватни сервитьори и ще ми спести доста нерви. Поне така предполагам. Иначе - изборът ти е правилен - нищо че нашите плажове са по-хубави, като винаги се намира някой недоучил барман или сервитьор да си избива комплексите върху теб, и то за доста пари.
Виж целия пост
# 8
Била съм , да ! И няма да повторя  Confused
Бяхме там преди две години , в хотел " Мармарис парк " ***** . Към хотела няма забележки - храната беше много добра / но съм била и на по - хубави ол - инклузиви / . Плажът е кофти и също така е много горещо . За последното никой не е виновен разбира се . Персоналът не е на ниво , ама никак .
Бяха ни объркали резервацията и три дни бяхме в друг хотел - Лидия бийч 4 звезди - просто отвратителен .
Имай предвид , че в Турция звездите рядко отговарят .
Ако не сте със самолет пътят е много ! И изобщо си е цигания ... не знам как точно са си го кръстили перла този курорт , но на мен не ми хареса .
Виж целия пост
# 9
На всяка цена отидете на ескурзия до Делян/ да видите големите костенурки, които ние не видяхме, но самото  преживяване  е страхотно/. Пожелавам ви да видите и Родос. Има и такава ескурзия!Много е интересно!Всички ескурзии си ги организирайте сами, защото е по-евтино!! Може да прекарате и цял ден на яхта!!

Бих добавила екскурзията до Острова на Клеопатра, както и джип сафарито. Въобще, останахме много доволни от всички екскурзии.

За хотел ол инклузив бих препоръчала Пинета. За тризвезден, със закуска и вечеря съм била в Емре и също бяхме доволни, но ол инклузива си е друго нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия