Хотел Еделвайс - Узана

  • 2 025
  • 7
Здравейте!   bouquet
Искаме тази година да посетим Габрово и по-точно местността Узана. Разглеждах сайта на хотел Еделвайс - http://www.uzana-edelvais.com/ и ми допадна. Базата изглежда добре, а цените са направо супер. Дали обаче някой от вас има лични впечатления от хотела и обслужването? Моля, ако сте били там да споделите впечатления! Ще бъдем с детето и затова се интересувам толкова, че да пусна тема.  Wink Търсих с търсачката. Има тема за този хотел, но постингите в темата не са по зададения въпрос от питащата.  Laughing

Хубав ден ви желая!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Хмм, момичета, никой ли не е ходил в този хотел?  Crazy
Виж целия пост
# 2
Здравей!
Аз съм ходила в този хотел, но беше за 8ми декември 2003 година, доста отдавна. Имам хубави спомени оттам, тогава поне обслужването беше добро. Хубавото е че има многооо място за игра  Laughing За колко дни ще ходите? Ако е за повече от 3-4 дни мисля че ще ви доскуче обаче, преди поне имаше само още един хотел наблизо, където да може да разнообразиш обстановката. Само един неприятен спомен имам - пътя до горе имаше ужасно много завои и е стръмен, та на мен ми стана доста лошо..
Дано съм ти била поне малко полезна  Laughing
Виж целия пост
# 3
Алекс, много ти благодаря за инфото!  Hug
Дано се включи и някой с по-нова такава. Мислим да ходим за 5 нощувки. Идеята ни беше да подишаме чист въздух, затова избрах хотел на толкова високо място и да обиколим около Габрово - Етъра, Боженци и т.н., но, ако наистина пътя е кофти....Ще решаваме в движение, явно.  Wink
  bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз съм била там,ама също преди може би 3 години,не помня точно кога беше. Thinking
Пътя е с доста завои,но е много красива гора - прекрасна.Асфалта е хубав,но наистина е дълъг и завоест път!
Нещата може да са се променили,но ние като ходихме беше много чист и спретнат хотел.През лятото им е слаб сезон и нямаше много хора.Наблизо има само едно заведение за вечеря "Трите мечки",ама готвеха много хубаво,заведението е голямо в битов,планински стил.
Недостатъците - топлата вода идваше от парното.Понеже беше лято,там е хладно,но не чак толкова,та пускаха парното само за няколко часа нощем,та топла вода имаше сутрин до обяд.През другото време - не.Аз и със хладка вода си взимам душ,но все пак сте с дете!
Другото странно беше,че след полунощ бяха заключили входната врата - на рецепцията не стои явно никой,та позакъснели гости на хотела бяха спали пред вратата Simple Smile
Пак да кажа,че това беше преди години!
Виж целия пост
# 5
pina, много ти благодаря и на теб!  Hug Много се смях на случката със заключената врата.  Joy Горките хорица, платили са си да спят пред вратата на хотела. Кой на кого дължи пари в този случай, аа?  Wink Пък за топлата вода ще трябва да звънна и да разпитам направо в хотела!  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Да,аз много се възмутих,че са стояли отпред,но странното е,че те не направиха скандал  newsm78 а много бързо се прибраха в стаите си,да си лягат!Те си и бяха пийнали,та явно им беше весело... Laughing
Виж целия пост
# 7
Да,аз много се възмутих,че са стояли отпред,но странното е,че те не направиха скандал  newsm78 а много бързо се прибраха в стаите си,да си лягат!Те си и бяха пийнали,та явно им беше весело... Laughing

 Joy Joy Joy
Така де, кога друг път ще им се случи нещо подобно!  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия