КОЛКО Е ВАЖЕН ДОКТОРА - Д-Р ДИМИТЪР КАЗАКОВ

  • 5 969
  • 10
скъпи мами....и бъдещи такива, пиша ви, за да споделя с Вас моето прекрасно преживяване - раждането! Доктора е най-важен...а към днешна дата това се доказва многократно! Дъщеричката ми е вече на 1 год. и 5 месеца и всички изследвания са ми перфектни, чувствам се прекрасно и съм напълно готова за второ дете (а ако се роди като първото за 3 часа и толкова лесно, направо не се замислям). Искам да ви разкажа за моя доктор и защо го препоръчвам на всички, на които им дерат кожите по разни частни кабинети - 50 лева консултация, 50 лева изследвания, че и повече и т.н. Ей тоя човек е много свестен, цялата бременност си ми мина по касата, а и да знаете че изследванията също минават оттам. Освен това е много свестен и се държи страхотно с бременните - като влязах да раждам бях толкова спокойна, защото знаех че ако нещо се случи, той ще оправи нещата и всичко пак ще е наред, абе кара те да се чувстваш в сигурни ръце. да не говорим колко е учтив и внимателен, всяко притеснение го обръща на майтап и това страшно успокоява! Когато малката се роди се наложи да ни задържат една седмица в болницата, той редовно идваше да ме посещава и да ме види как съм...малко лекари правят това! Държи се приятелски, а това е много важно. След раждането естествено нали сме предразположени към всякакви инфекции и чудесии, многократно ме е консултирал по телефона, казвал ми е резултати по телефона, както и какво лечение да предприема, без да е необходимо да ходя по кабинети, да нося направление и т.н.
ДРАГИ БЪДЕЩИ МАМИ, както и настоящи такива гинеколога е най-съществения лекар в живота на една жена и е много важно да дава увереност, сигурност на жената....горещо ви препоръчвам моя доктор - Д-Р ДИМИТЪР КАЗАКОВ 0896/67 22 18
аз съм живия пример че няма да ви подведе, нито ще ви излъже и за всяка щуротия ще си ви каже как точно седят нещата и има ли смисъл да си хабите парите за групости и въпреки това винаги ще се съобрази с вашите искания!

УСПЕХ на всички и се радвам че споделихте с мен темата Sunglasses
 Joy
Виж целия пост
# 1
айде да си правим реклама на докторите,а?Благодаря ти,радвам се,че си попаднала преди всичко на ЧОВЕК,но и аз имах същия късмет и въпреки,че си плащах за всичко,пак продължавам да ходя при него,такова раждане пожелавам на всеки Peace Хубаво е,че все още в тия среди се срещат и доктори,които наистина си личи,че са загрижени за нас
Виж целия пост
# 2
не прави реклама. и по каса извинявай ти се полагат прекалено малко 2-3 уз.а днешно време е необходимо ежемесечно и фетална морфология,а това се прави на частно.
Виж целия пост
# 3
Айде пак започнахте да се заяждате с момичето! Тя просто иска да сподели положителните отзиви за човека, който й е помогнал бебето да се появи на бял свят. Не може ли просто да се въздържите от коментари, ако това не ви харесва??? Аз пък ще си запиша телефона на доктора и ще се обърна към него следващия път. А що се отнася до това, че само 2 уз се полагат по здравна каса, в крайна сметка всичко става по преценка на лекаря. Моята докторка например всеки месец ме гледаше на уз без да си плащам нищо за това, но от нея не съм доволна по други причини.
Милена, може ли да ми кажеш само къде му е кабинетът на този доктор и в коя болница ражда?
Виж целия пост
# 4
Ако ще си хвалим докторите и аз да похваля моя. Ама май преди време имаше такава тема, коята не беше посрещната с особено възхищение от повечето мами.
Виж целия пост
# 5
Ако ще си хвалим докторите и аз да похваля моя. Ама май преди време имаше такава тема, коята не беше посрещната с особено възхищение от повечето мами.
Ами да не ги четат тогава!
Виж целия пост
# 6
не прави реклама. и по каса извинявай ти се полагат прекалено малко 2-3 уз.а днешно време е необходимо ежемесечно и фетална морфология,а това се прави на частно.

Вярно е, че касата поема само 2 или 3 УЗ за цялата бременност. Моят гинеколог обаче не ми е взел 1 ст. за прегледите, както и за изследванията които са ми правени. Единственото което съм си платила е 25 лв. за ФМ, която беше направена от друг лекар, тъй като моя не разполага с необходимото оборудване и касата не го поема така или иначе. А по темата не знам дали ще остана доволна и за напред. За сега съм. Живот и здраве, дано и за напред да е така.  Laughing
Виж целия пост
# 7
Евала на такива доктори!!!! Hug
Ако повечето бяха като него...Аз също съм много доволна от моя гинеколог,повечето неща,които е написала авторката на темата мога с чисто сърце да ги кажа и за моя,с изключение на това,че не беше при мен по време на раждането,но и тогава имах голям късмет!
Много хубава тема,дано не се опорочи!
Виж целия пост
# 8
Е извинявайте много моля, обаче това си е чисто рекламно съобщение, без грам умисъл да се заяждам.
Виж целия пост
# 9
Ако ще си хвалим докторите и аз да похваля моя. Ама май преди време имаше такава тема, коята не беше посрещната с особено възхищение от повечето мами.
Ами да не ги четат тогава!
Peace
Виж целия пост
# 10
Айде пак започнахте да се заяждате с момичето! Тя просто иска да сподели положителните отзиви за човека, който й е помогнал бебето да се появи на бял свят. Не може ли просто да се въздържите от коментари, ако това не ви харесва??? Аз пък ще си запиша телефона на доктора и ще се обърна към него следващия път. А що се отнася до това, че само 2 уз се полагат по здравна каса, в крайна сметка всичко става по преценка на лекаря. Моята докторка например всеки месец ме гледаше на уз без да си плащам нищо за това, но от нея не съм доволна по други причини.
Милена, може ли да ми кажеш само къде му е кабинетът на този доктор и в коя болница ражда?
скъпа Даниел, съжалявам, че чак сега пиша, но отсъствах дълго време и нямах достъп до компютър... д-р Казаков работи в 13-та поликлиника и в МЦ Лора на Позитано...като работи със Здравната каса, иначе изражда в І-ва АГ - Св. София. като честно казано, моите познати, които са раждали не могат да се похвалят, че доктора им е идвал след раждането да ги види как се чувстват, а той в тази болница се движи "свободно" ако ме разбираш!!!
съжалявам че голяма част от Вас извъртат думите и намеренията ми... незнам колко от Вас си спомнят бременността и раждането като един прекрасен момент...но аз определено го помня като такъв и голяма заслуга има отношението на доктора и спокойствието, което той ми вдъхна през всичките месеци, както и услугите, които е правил за мен след като родих....мен ако ме питате, веднага след като родих бих се навила пак, но има други фактори, които не ми го позволяват.
Както Ви е известно след раждането има един известен период, когато организма е податлив да развива бактерии (микроорганизми), да се възпалява и т.н. рядко се среща някой готов да ти спести времето да те консултира по телефона (особено след като те познава като организъм)... а за мен времето е много важен и решаващ фактор!
От друга страна благодарение на съветите на този човек за пръв път се връщам от морето без гъбички (а и изобщо за басеини и т.н.)....защото си направи труда преди отпускарския период да ме посъветва да си взема един медикамент, като за тази услуга не ми е искал изрично направление или някакво заплащане...в последствие, защото аз съм си отвеяна 3 пъти съм му звъняла да ме подсети как се казваше лекарството и той пак не се сърди..........
а към тези, които смятат, че това е само реклама и според тях доктора и неговото отношение към една бременна жена нямат пряка връзка към "изживяването раждане" просто не четете, не се дразнете или още по-добре споделете вашите изживявания с вашия доктор...така ще си помагаме при вземането на това, според мен, изключително важно решение
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия