Може ли температура от претопляне

  • 15 066
  • 14
Малко ми е глупав въпроса  Blush

Вчера ми се обадиха от яслата да прибера Рали защото вдигнала Т. Вкъщи я премерих 37.2 Не вдигна повече от 37.5 Понеже преди 1 седмица бяхме болни поисках да направим изследвания. Те са наред. Личната лекарки ми каза че най-вероятно температурата се дължи на претопляне в яслата. Трябвало да пие много вода, ама в яслата не знам дали им дават и колко често... Днес само сутринта беше 37 температурата , не е вдигала цял ден. Не знам да я пускам ли пак на ясла.. А иначе нищо друго и няма.
Виж целия пост
# 1
може  Peace
Виж целия пост
# 2
Абсолютно е възможно. Моето дете като беше в яслата им давах много малко вода и то по час с оправдание, че се напикават. А като е приберях пиеш по 1 литър вода за около 1 час.
Виж целия пост
# 3
И моята от претопляне вдигна температура като си беше жизнена,все едно нямаше 38.5.Апетита не беше съвсем наред,но тогава такива жеги бяха...
Виж целия пост
# 4
миналата седмица ми се обадиха за същото имаше 37.3 веднага я заведох на лекар но нищо и нямаше.Вечерта повърна и след това се оправи. Претопляне е
Виж целия пост
# 5
моми4ета а от плаж на който бяхме днес възможно ли е да се полу4и претопляне.водатае гореща минерална.бяхме два 4аса след следобедния сън температура ,дадох нурофен и спадна.дано не се повтори Praynig
Виж целия пост
# 6
моми4ета а от плаж на който бяхме днес възможно ли е да се полу4и претопляне.водатае гореща минерална.бяхме два 4аса след следобедния сън температура ,дадох нурофен и спадна.дано не се повтори Praynig

и при вас е възможно,
комбинацията-слънце и топла вода май води до това,
случвало ни се е и на нас,дрискане,повръщане и 39,9 температура
лекаря ни каза,че е претоплен(слънчасал)
Виж целия пост
# 7
моми4ета а от плаж на който бяхме днес възможно ли е да се полу4и претопляне.водатае гореща минерална.бяхме два 4аса след следобедния сън температура ,дадох нурофен и спадна.дано не се повтори Praynig

Абсолютно е възможно.
Имахме случай на морето с големия ми син. Беше на 4 години .Тръгвахме си от плаж в 12,30 -13,00часа. На 3-я ден вдигна Т.Заведохме го на лекар.Предписаха антибиотик. Shocked
След два дни отиваме при друг лекар , който каза да спираме антибиотика и да не претопляме повече детето. На плаж , не по - късно от 11,30-12,00ч.
Виж целия пост
# 8
Много ви благодаря за отговорите   bouquet

Утре пак ще ходим на ясла. Дано да не ми се обадят пак  Tired Омръзнаха ми вече тези болести.
Виж целия пост
# 9
Възможно е да е от претопляне, всъщност най-вероятно е лека форма на обезводняване. Когато заведеш детето на ясла напомни им да му дават по-често вода.
Виж целия пост
# 10
А дали не вади някой кътник, че като гледам възрастта й е точно такава  Wink
Виж целия пост
# 11
пак съм аз.от претопляне колко време може да подържа температура.защото след 5 4аса пак има 37,6.няма други оплаквания но мисля да не е от гърлото защото в4ера похапна доста сладолед.препоръ4айте ми нещо за гърло
Виж целия пост
# 12
Не се лъжете че е от претопляне, моят син ат 2 до 3 г възраст подържаше 37,1 и личната лекарка все говореше че е нормално. Смених я потърсих добър педеатър и се оказа  че е алергия от праха която влияе на нослето то горкото все със сополи. Овладях ме я и от тогава нямаме такава Т.
Виж целия пост
# 13
Кътниците ни порастнаха, останаха кучешките зъби само.

Помолих в яслата да и дават водичка. Лелите останаха много очудени че не е някой вирус, а е претопляне. Уж ще и дават вода.. Дано  Tired

Едната лелка смята че може да е от притеснение защото я оставям в детската... Та сега друго чудене: може ли да вдигне Т от притеснение, от вълнение  Confused
То вярно че ми е много емоционално детето, но чак температура...
Виж целия пост
# 14
ние имаме алерги4на хрема.но сега нослето еспокойно.нищо друго само температура.през ноща пак имаше но ве4е8 4аса няма.Ками-дами възможно е.примара е със сина ми .когато баща му замина да работи в 4ужбина хи4 не плака.през ноща вдигна температура.осем дни го побъркахме от изследвания нищо.после 4етох 4е евъзможно подобно нещо
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия