как се маха петно от химикалка от ...

  • 29 133
  • 12
дъщеря ми се изцапа с химикалка една готина тениска. кажете как се маха мастило?блузката е жълта памучна и има чертички от химикалка.мерси
Виж целия пост
# 1
Аз успях с обикновен сапун. Натърках обилно мястото на надрасканото със сапун и опставих да престои една нощ. На другия ден - в пералнята, както обикновено я переш.
Виж целия пост
# 2
благодаря,ще пробвам,но сега натърках за малко и изпрах на ръка ,но все още седи.
Виж целия пост
# 3
Пробвай с Вениш. Трябва да се махне!
Виж целия пост
# 4
Пробвай със спирт, незнам дали ще стане, фулмастер се маха, за химикал незнам!
Виж целия пост
# 5
Аз съм махала петно от химикалка с лакочистител, но пробвай в краен случай, да не ти свали боята на тениската. При мен бяха дънки и не избледняха, но от де да знаеш!?
Виж целия пост
# 6
Крем за бръснене каро . Намокряш петното с вода после обилно намазваш с крем и като исъхне переш Grinning.
Виж целия пост
# 7
Спирт или K2R
Виж целия пост
# 8
Suzi_sl и аз така  Peace
Виж целия пост
# 9
С КИСЕЛО МЛЯКО!!!
   Слагаш кисело мляко върху петното и започваш да търкаш. То посинява, отстраняваш го и слагаш наново...и така докато се изчисти. Става бързо и лесно.
Виж целия пост
# 10
...и аз ще се възползвам от вашите отговори, понеже МирОто зимата сложил един химикал в коженото яке и сега има едно петно.
Мислите ли, че с крем Каро или кисело мляко може да се махне  newsm78 че какво ли не съм пробвала ooooh!
Естествена кожа е...ако това има значение Peace
Виж целия пост
# 11
махала съм петно от мастило върху килим с прясно мляко- залива се и се търка. млякото посинява, после пак..бързичко се изчиства.
Виж целия пост
# 12
Чувала съм и за прясно мляко, но нямам спомен да съм опитвала.. За киселото знам със сигурност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия