Два въпроса в един !!!!

  • 1 321
  • 22
Здравейте мамчета,

искам да ви попитам

1. откога може да се слагат бебешоците в бънджи гащи(нашия е на 6 месеца и от два дена го слагам по малко).

2.Кога за последно ядат малките (ние зависим от сутрешното хранене-ако яде в 6ч.,после в 10ч. и така през 4 часа и последно в 22ч.,а има и дни в които и в 23ч. яде за последно.)


При вас как е , вие какво мислите ????
Виж целия пост
# 1
В бънджи - след като може да седи по дупе . А за вечерното хранене - Дани яде в различно време между 9 и 10 часа.
Виж целия пост
# 2
Шести месец е о.к. за бънджито ...   Peace Последно кърмя 21.00 /по изключение по-късно и през нощта /. А каша или АМ най - късно към 19.00 ч.
Виж целия пост
# 3
Бънджи- след като започне да седи.

Последното хранене- за това си питай детето, никой друг не може да каже  Laughing на моето беше в 24 ч.
Виж целия пост
# 4
За бънджи,както са ти казали и другите мами,вече може.Но колкото до храненето,всяко дете си е индивидуално.Моето например яде последно в 20.30-21.00ч.
Виж целия пост
# 5
Благодаря ви за бързите отговори   bouquet
Виж целия пост
# 6
За бънджито не знам - не сме ползвали.. Но 6 месец ми изглежда ОК  Peace
За храненето - ми той никога не е имал нито първо, нито последно - суче час по час от как се е родил денонощно  Crazy
Виж целия пост
# 7
След шестия месец спокойно може в бънджи.
Последното хранене на сина ми е след 23:00 часа.
Виж целия пост
# 8
 За бънджито и аз знам от 6тия  месец,а последното хранене на сина ми е в 20 ч.
Виж целия пост
# 9
1.След 6 тия месец.
2.В 22 АМ
Виж целия пост
# 10
За бънджи-не знам.
Последно хранене-20 ч.
Виж целия пост
# 11
не съм ползвала бънджи
никога не е яла по-късно от 20.00ч.
Виж целия пост
# 12
Най-късното което е ял е било към 23, но по принцип към 21.30. Бънджи и ние смятаме да купим и ще следя.
Виж целия пост
# 13
Най-късното което е ял е било към 23, но по принцип към 21.30. Бънджи и ние смятаме да купим и ще следя.

Desi,сега е в бънджито и си умира от кеф.Скача като пощурял и се радва.
Виж целия пост
# 14
За бънджи и според мен 6 месеца е добре, аз сложих дъщеря ми горе-долу на тази възраст. За яденето - най-късно яде в 9 вечерта, но пък всичко си е супер индивидуално.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия