Моля,гласувайте за Мария(на 2ро място е ве4е ,има голям шанс)

  • 1 789
  • 36
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203932.0
Виж целия пост
# 1
Гласувах. Да поясня за тези, които няма да отворят линка, какво съм разбрала и защо гласувах: става въпрос за сума, която банката така или иначе трябва да изхарчи за определена кауза, и каузите се състезават. Каузата да се спаси живота на болно дете според мене е най-заслужаваща от изброеното.
Виж целия пост
# 2
и а3 гласувах, дано спечли по-добьр живот момиченцето Praynig
Виж целия пост
# 3
Гласувах, макар и със свито сърце  Sad Не знам в коя друга цивилизована държава (нали и нашата сега иска да се брои за такава) животът на едно дете се разиграва по летните игри на банките, докато здравната система нехае.
Ужасно срамно е!  Дано спасят момиченцето!

Според вас какво може да се направи, за да се променят нещата? Може би да престанем всички да си мълчим?
Виж целия пост
# 4
И аз гласувах. Жалко наистина ,че все още в България,не е намерено по добро решение ,когато става въпрос за здравето на децата.
Виж целия пост
# 5
гласувах, дано има по-добьр живот момиченцето Praynig
Виж целия пост
# 6
Гласувах, дано се даде шанс на момиченцето. Praynig
Виж целия пост
# 7
 Peace Hug
Виж целия пост
# 8
Гласувах и аз

давайте не губете време ... 
Виж целия пост
# 9
Аз гласувах снощи, но отчитането на гласовете не е мръднало. Ето днес стои пак толкова колкото вчера преди да гласувам  Confused
Виж целия пост
# 10
И при мен след  гласуването не се промени броя гласове newsm78


Виж целия пост
# 11
Гласувах.Бог с вас! Praynig
Виж целия пост
# 12
Гласувах и за Мария и за момичето, което иска да бъде майка. И двата пъти резултатът се увеличи.
Виж целия пост
# 13
И аз гласувах преди няколки дни.
Каузата е прекрасна, дано детенцето има късмет!
Виж целия пост
# 14
Гласувах още преди два-три дни - първо ми попадна момичето с ин витро, после прочетох и за Мария. Дано!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия