Наградата "Пулицър" по БТВ

  • 1 157
  • 6
http://btv.bg/movies/?film=1901
Допреди 10 минутки го даваха. Не можах да хвана точно последните 2-3 минути. Много ме е яд. Има ли добра душа, която ще  ми каже как завърши?
Виж целия пост
# 1
И аз не го догледах Shocked
Виж целия пост
# 2
Прекрасна тема, грешно позиционирана. Joy Joy Joy
Огледалце, винаги съм те подозирала.
Виж целия пост
# 3
Последните две-три минути от филма:
Г-жа Пулицър започна работа във фитнес клуб и г-н бившият й мъж започна да ходи в този клуб.
Един ден я уговори да вечерят заедно и след вечерята отидоха в нейния апартамент.
В апартамента:
Г-н Пулицър страстно целува г-жа Пулицър и й обяснява колко много му липсва и колко много иска тя да се върне при него и близнаците. И как тя може да посещава близнаците когато поиска, сиреч по всяко време. Но за целта трябва да спре обжалването, което тя е подала пред съда.
На което тя отговори, че иска това черно на бяло - за срещите с децата.
Той се ядоса и каза, че не става.
Тя, от своя страна, също се ядоса и каза, че няма да спре обжалването.
И тогава той стана и си тръгна, а тя му каза, че ще се бори до тогава, докато не си върне децата.
И така свърши.

Виж целия пост
# 4
    Simple Smile       Mersi
Виж целия пост
# 5
Последните две-три минути от филма:
Г-жа Пулицър започна работа във фитнес клуб и г-н бившият й мъж започна да ходи в този клуб.
Един ден я уговори да вечерят заедно и след вечерята отидоха в нейния апартамент.
В апартамента:
Г-н Пулицър страстно целува г-жа Пулицър и й обяснява колко много му липсва и колко много иска тя да се върне при него и близнаците. И как тя може да посещава близнаците когато поиска, сиреч по всяко време. Но за целта трябва да спре обжалването, което тя е подала пред съда.
На което тя отговори, че иска това черно на бяло - за срещите с децата.
Той се ядоса и каза, че не става.
Тя, от своя страна, също се ядоса и каза, че няма да спре обжалването.
И тогава той стана и си тръгна, а тя му каза, че ще се бори до тогава, докато не си върне децата.
И така свърши.




Мерси. Но защо така свършва ... неизяснено. Втора част няма ли?  Cry
Виж целия пост
# 6
не съм чула за втора част.
Дано да има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия