Новите 7 чудеса на света! - Гласувайте!

  • 2 240
  • 48
http://www.new7wonders.com/index.php

На този сайт можете до утре да дадете своя глас за новите седем чудеса на света.
Да променим историята! Гласувайте!
Виж целия пост
# 1
Аз дадох своите гласове!  Peace
Виж целия пост
# 2
Гласувах!  Peace
Сега ще зарибявам и приятелите  Hug
Виж целия пост
# 3
Гласулава съм мнооого отдавна. Преди няколко дена обаче случайно видях, че резултатите ще излязат тази събота, та сега ги чакам Wink
Виж целия пост
# 4
Аз пък не искам да се променя историята - нека си бъдат старите 7 чудеса !
Виж целия пост
# 5
Гласувах Peace
Виж целия пост
# 6
Аз пък не искам да се променя историята - нека си бъдат старите 7 чудеса !

Старите са си стари и така или иначе не съществуват вече...  Thinking Само пирамидите!

Пиши история, докато все още имаш шанс  #Silly
Виж целия пост
# 7
Гласувах и като гледма май съм на мнението на повечето...Но защо само 7 са чудесата...аз исках повече да избера. Предпочитам старите обекти...Операта в Сидни и Статуята на Свободата не са ми изобщо за тая класация...но има хора които ги избират тях...
Виж целия пост
# 8
Ми седем са, защото са по принцип толкова. И затова сега са "Седемте нови чудеса".
Виж целия пост
# 9
Гласувах и като гледма май съм на мнението на повечето...Но защо само 7 са чудесата...аз исках повече да избера. Предпочитам старите обекти...Операта в Сидни и Статуята на Свободата не са ми изобщо за тая класация...но има хора които ги избират тях...

Аз също съм за архитектурните забележителности, датиращи от по-стари периоди, не могат да ме заинтригуват нито статуята, нито айфеловата кула, нито операта...  Peace
Виж целия пост
# 10
И аз гласувах много отдавна,та чак сега вече не помня кои избрах! Embarassed
Със сигурност гласувах за Пирамидите,бих се изумила,ако не бъдат избрани!Според мен те трябваше да си останат,тъй като са си от "старите" 7 чудеса и да се изберат 6 нови (поради това,че старите 6 са разрушени)
Знам,че Китайската стена води класацията - събрала е най-много гласове по разбираеми причини.Статуята на свободата и Айфеловата кула - не мисля,че са за тази класация!
А и за Тадж Махал гласувах. Peace
Виж целия пост
# 11
Старите чудеса са си стари и са свързани помежду си. За нови чудеса не съм чувал, в смисъла, който е вложен в старите такива. Нищо ново не мога да гласувам сякаш, може би о-вите Пасха мож да включа, струват си. Heart Eyes Тряба разгледам туй-онуй пък...
Не ми се зарежда сайта, ще чакам по-добри времена.
Виж целия пост
# 12
Гласувах за Петра. Ще мисля пак...
Но няма да е нито Статуята на свободата, нито Айфеловата кула.
Виж целия пост
# 13
Според мен вече дименсиите за "чудо на света" са различни.
Виж целия пост
# 14
и що на английски Shocked   newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия