Галактоземия?!?

  • 1 082
  • 1
Имам един въпрос относно това заболяване и моля ,ако има някой запознат да ми помогне да си изясня някои неща.
Дъщеричката ми е на година и десет месеца.От март месец е с почти непрестанно разстройство.Което временно отшумява за два-три дни и после пак.Отдавахме на раздразнена лигавица на стомаха и нарушена микрофлора вследствие на пит почти две седмици антибиотик ,после го отдадохме на разстящи зъбки ,но ето ,че вече станаха повече от три месеца.
Миналата седмица я заведох на гастроентеролог ,който предположи ,че става въпрос за алергия към протеина в кравето мляко и ни прати на алерголог ,той от своя страна назначи кръвни изследвания.
Днес излезнаха едните /за мляко и още десет вида храни/ ,всичките отрицателни.
След пет дни ,ще е готово и другото за Casein/това и лактоза едно и също ли !?!/ Rolling Eyes
Кръвната картина е ОК също.
Но чета ли чета и попаднаха на статия за това заболяване и се чудя ,дали ,ако евентеулно го имаме ,бихме разбрали до сега.Сори ,нещо ми се обърка мисълта...............дано сте ме разбрали.
И още нещо за поносимост към лактоза ,отделно изследване ли се прави и за глутена също ли е отделно.Чудя се на нас защо не са ни ги назначали. Embarassed
Виж целия пост
# 1
Побут..........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия