защо заключихте темата, за Втората жена, когато стана най-интересно???

  • 3 383
  • 43
защо заключихте темата,  за Вторато жена, когато стана най-интересно???
Виж целия пост
# 1
Ако говориш за моята тема-не,не стана интересно.Стана жалко.Ето така стават цирковете и с развода...
  В темата се включиха хора не за да кажат мнението си,а да обиждат персонално.
Виж целия пост
# 2
да за твоята тема имам предвид! Намерих и темата, която бях пуснала наскоро и за която някой в твоята тема попита    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199618.0
Повярвай ми, струва ми се хората тук бяха мили, погледни мен какво  ме бяха направили- защото бях искрена! Е аз се радвам, че я пwснах тази тема, защото си взех поука и сега дишам спокойно!!няма злоба вече Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 3
защо заключихте темата,  за Вторато жена, когато стана най-интересно???

 Joy Joy Joy
Ами да си я продължим тук Mr. Green
Стън ще патладяса вече JoyНакрая може и бан да ни сложи Mr. Green
Виж целия пост
# 4
защо заключихте темата,  за Вторато жена, когато стана най-интересно???

 Joy Joy Joy
Ами да си е продължим тук Mr. Green
Стън ще патладяса вече JoyНакрая може и бан да ни сложи Mr. Green
Що пък на нас?! Mr. Green
Виж целия пост
# 5
да за твоята тема имам предвид! Намерих и темата, която бях пуснала наскоро и за която някой в твоята тема попита    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199618.0
Повярвай ми, струва ми се хората тук бяха мили, погледни мен какво  ме бяха направили- защото бях искрена! Е аз се радвам, че я пwснах тази тема, защото си взех поука и сега дишам спокойно!!няма злоба вече Simple Smile Hug
А защо не ми се отваря този линк  newsm78, само при мен ли е проблем  newsm78
Виж целия пост
# 6
И на мен не ми се отваря
Виж целия пост
# 7
Не - не е само при теб.
Тюх - аз пък нямам време да прочета каква сте я сътворили - въх въх.

А сега сериозно - не създавайте работа на модераторите все пак те не си стоят вкъщи да се почесват...  Майки с малки деца са все пак.  Grinning
Виж целия пост
# 8
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199618.0
Виж целия пост
# 9
БРАВО!!!!
Виж целия пост
# 10
По-добре че я заключиха, тя темата се изроди тотално.  smile3502

Ама не мога и да си кривя душата - забавно ми беше.  smile3503
Виж целия пост
# 11
По-добре че я заключиха, тя темата се изроди тотално.  smile3502

Ама не мога и да си кривя душата - забавно ми беше.  smile3503
Peace
Виж целия пост
# 12
Ама за пореден път го казвам - като стана баба-пАнсионерка и скоча с парашут, обиколя Европа и науча испански, ще взема да пиша сапунки! И затворената тема си е точно таман таман за 3 серии от някоя сапунка!
Много е розово детето Снежанка и се връзва на всичко на кордела Joy Joy Joy Joy То трябва човек да се забавлява с живота, щото иначе става страшно..а не толкова насериозно да се връзва и де прецитира по 5 изказвания...И там имаше питане кога намираме враме да пишем - аз намирам вечер някоя и друга минута, за да се разтоваря и да събирам материал за сапунките като чета изказвания като снежанкините...щото е забавно да гледаш как децата се правят  на нооооогу големи и на разбирачки! Снежи, по твоя случай - пак препоръчвам горещо - прочети чичко Фройд - ще намериш отговори на много въпроси, които гледам, че те мъчат!
Хайде - piece, flowers, freedom happinness........който се сеща за таз песничка от култовия филм "Коса" Wink Wink Wink Wink Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 13
Ама за пореден път го казвам - като стана баба-пАнсионерка и скоча с парашут, обиколя Европа и науча испански, ще взема да пиша сапунки! И затворената тема си е точно таман таман за 3 серии от някоя сапунка!
Много е розово детето Снежанка и се връзва на всичко на кордела Joy Joy Joy Joy То трябва човек да се забавлява с живота, щото иначе става страшно..а не толкова насериозно да се връзва и де прецитира по 5 изказвания...И там имаше питане кога намираме враме да пишем - аз намирам вечер някоя и друга минута, за да се разтоваря и да събирам материал за сапунките като чета изказвания като снежанкините...щото е забавно да гледаш как децата се правят  на нооооогу големи и на разбирачки! Снежи, по твоя случай - пак препоръчвам горещо - прочети чичко Фройд - ще намериш отговори на много въпроси, които гледам, че те мъчат!
Хайде - piece, flowers, freedom happinness........който се сеща за таз песничка от култовия филм "Коса" Wink Wink Wink Wink Peace Peace Peace
Мислех си да не се занимавам да пиша повече по тази тема, но просто се изкуших сега като прочетох по-горе написаното. Точно със сапунките свързвам вечните проблеми в семействата и с това как някои жени не спират да се интересуват от бившите си мъже и бащи на децата им, въпреки, че са много обидени и огорчени от тях. И да наистина прецитирах по 5 изказвания, но като виждаш, че хората с житейски опит немогат да те разберат какво имаш в предвид и за какво сиреч пишеш даже и тези 5 ви бяха много. Никога не съм се правила на голяма просто казах мнението си и въобще не съм имала намерението да се заяждам или да обиждам персонално никого, но така се получи, че нещата леко загрубяха. Да, за момента всичко ми е розово и може би, за това мисля доста розово, но не съм застрахована за нищо и не се знае дали утре няма да остана сама без любимия ми човек. Но повярвайте ми стига раздялата ни да не е свързана с някоя жена и след време той има ново семейство няма да си позволя да обиждам НОВАТА или да спирам детето ми да ходи при тях. Стига НОВАТА да е нормална жена и не травмира дъщеря ни разбирасе. Аз от всчките мнения, които прочетох не видях едно, което да е смислено и да обяснява защо сте настроени така към приятелките/жените на мъжете ви? Нали темата е такава? А не за бившите ви мъже? Вие говорихте по-точно плюхте по техен адрес повече. И не на последно място искам да кажа, че може би и семейството ми е изиграло важна роля за това да разсъждавам по този начин. Както вече написах, те са разведени, всеки си има ново семейство, за мое щастие изглежда щастливо, но преди не стояха точно така нещата. Майка ми ме гледаше сама, баща ми имаше период, в който дори не ми се обаждаше а за пари да не говорим, но вътрешно аз го обичах  и страшно ми липсваше, но майка ми един път не съм я чула да говори лошо за него нито пред други, нито пред мен, въпреки, че определено е имало защо според вашите мнения. По-късно всичко се нареди и сега нямам никакъв проблем всички изглеждат добре и спокойни, което ме кара и аз да съм така. Майка ми е жена с житейски опит, определено не и липсва, но не разсъждава като повечето от вас. Най-вероятно тя ми е помогнала да бъда сега такава каквато съм и искрено се надявам с годините и с изпитанията, които животът предлага да не се променя. Извинявам се ако съм обидила някоя от вас, но от едно л.....зелено няма какво друго да очаквате.  Peace
Виж целия пост
# 14
Мисля, че Моргана е права-прочети Фроид,имаш травми в детството ти и порасни и тогава пак ела да пишеш тук в форума.И аз казвах ,че майка ми не говори лошо за баща ми,аз също не говоря на децата си нито за баща им нито за жена му.Но това не означава че не преживявам болката в себе си,или че те няма да са травмирани в бъдеще като виждат отношението към новото дете и отношението към тях-ЕТО ТОВА ИСКАМ ДА ИМ СПЕСТЯ,но знам че немога smile3518
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия