Мами от Пловдив, вие какво бихте направили с подобни дрешки

  • 655
  • 4
Като се появи бебо, роднините ми дадоха кой каквито дрехки е запазил от своите деца.Доста от тях са  захабени - с топченца и посивели от пране. Не ми отговарят на възрастта на бебо и само ги трупам в едно кашонче. Опитах се да ги поизбеля, но не мисля, че успях. Иначе дрешките са здравички, всичките са изпрани и изгладени. Някои са за новородено, други за по-голямо бебенце. Въпросът ми е - вие какво бихте направили с такива дрешки - доста захабени, но здрави. Грехота ми е да ги оставя до контейнерите, а не искам някоя мама да ми се обиди, ако и ги подаря.
Виж целия пост
# 1
Опитай да се свържеш със Звено "Майка и бебе" /ако има такова в твоя град/ или с Центъра за работа с деца в риск ... При нас например, няма Звено и социалните насочват бременните майчета в нужда към Центъра - поне при нас в Бургас със сигурност знам, че приемат и ще са благодарни на всичко /дори 2ра употреба/ подходящо за новородено, не само дрешки, но и шишета, биберони и всичко друго за което се сетиш  Peace
Виж целия пост
# 2
Yo , пиша ти за да те насоча явно основната група от мами в Пловдив са във ваканция и никои не те е препратил или отговорил! тук в Пловдив много често се правят акции за събиране на подобни дрешки за различни възрасти деца и се разпределят по домовете според нуждите както също играчки книжки и всякакъв вид нещица които вече не са нужни на нашите деца  и са в добро състояние а биха могли да се използват! Мога само да те приветствам с добре дошла в нашите редици и ти давам линк към пловдивската тема за да разбереш по точно какво правим и да се ориентираш какво правим и кога има акции за напред!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171268.0

п.п Моля те запази дрешките докато се прибера в Пловдив ще ти пиша на лични
Виж целия пост
# 3
Мами,извинявайте,че се намесвам,ама Yo споменава,че дрешките са захабени.Тя се е опитала да почисти захабеното,но неуспешно.Мислите ли,че някоя мама би се зарадвала на захабени дрешки?Моля ви,не ми се сърдете,но останах с впечатлението,че не сте разбрали! baby_neutralПоздрави!
Виж целия пост
# 4
kabzimalka , в никакъв случай не ти се сърдя ,но държа да подчертая , че дрехите не са за мама в повечето случаи са за домовете, които посещаваме и повярвай дрехите, които носят там поне в някои от домовете са повече от захабени и освен това тези дрехи и играчки и всички други неща се събират и си сортират от мамите като се описват по възрасти и ако положението е чак толкова сериозно , което мен ме съмнява защото поддържам твърдението че с едни дрехи могат да се отгледат поне две деца особено бебешоци , се изхвърлят , но досега такива случаи не е имало !Така че мили мами ако желаете вашите дрешки  играчки или книжки да стигнат до детенце ,на което няма кои да му купи моля не ги изхвърляйте , ако само веднъж видите личицата на тези дечица като им подариш нещо та дори и втора употреба ще разберете какво имам предвид   bouquet   bouquet   bouquet

п.п Yo ще ти пиша като се прибера на лични да се разберем нещо Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия