Моля, препоръчайте гинеколог в района на Младост

  • 1 037
  • 6
Моля, препоръчайте гинеколог в района на Младост за профилактичен преглед, микробиология и цитонамазка. Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
не мога да ти препоръчам добър гинеколог в Младост,
но искам да те предупредя да бягаш от Илиева (дори не мога да я нарека лекар) от 25 п-ка
Виж целия пост
# 2
Ходила съм няколко пъти на профилактични прегледи в частния к-т на д-р Дачева в бл.310 и съм много доволна.За преглед и ехограф взимаше 20 лв. (не съм я посещавала от около 2г.).Ако те интересува мога да дам координати.
Виж целия пост
# 3
И мен ме интересува много темата. Не ми се дават пари за частен лекар обаче .... искам да си направя всички възможни изследвания, защото не съм посещавала гинеколог от много отдавана.
Живея в младост и ще ми е най-удобно да  е в района.

Виж целия пост
# 4
аз  ходя при д-р Кукуряшкова в 25 та поликлиника в Младост. Доволна съм. Чувала съм, че и колегата й ( д-р Цанов, май се казваше, или нещо такова) също е добър.
Виж целия пост
# 5
Ходила съм няколко пъти на профилактични прегледи в частния к-т на д-р Дачева в бл.310 и съм много доволна.За преглед и ехограф взимаше 20 лв. (не съм я посещавала от около 2г.).Ако те интересува мога да дам координати.

Д-р Елка Дачева работи и в Окръжна болница. Страхотен човек е! И аз я препоръчвам!
Виж целия пост
# 6
не мога да ти препоръчам добър гинеколог в Младост,
но искам да те предупредя да бягаш от Илиева (дори не мога да я нарека лекар) от 25 п-ка

Благодаря ти, ще го имам предвид.

Ходила съм няколко пъти на профилактични прегледи в частния к-т на д-р Дачева в бл.310 и съм много доволна.За преглед и ехограф взимаше 20 лв. (не съм я посещавала от около 2г.).Ако те интересува мога да дам координати.
Аз също открих д-р Дачева в интернет и доколкото прочетох е с добри отзиви. Благодаря ви за препоръката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия