Хотел Фенерите, с. Кметовци

  • 919
  • 6
Та въпросът ми е дали сте посещавали този хотел и какво ви е мнението относно стаите, обслужването в ресторанта? Гледах снимки в интернет и ми се стори доста интересно, но дали в действителност е така? Предварително благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Много пъти съм ходила там и винаги сме оставали доволни. Храната в ресторанта е добра, стаите са чисти,просторни...Проблем са местата- трябва много отрано да се направи резервация.
Виж целия пост
# 2
Много пъти съм ходила там и винаги сме оставали доволни. Храната в ресторанта е добра, стаите са чисти,просторни...Проблем са местата- трябва много отрано да се направи резервация.

 Peace
Виж целия пост
# 3
Вече резервирах PeaceБлагодаря ви момичета  bouquet Hug
Виж целия пост
# 4
Много е готино! Прекрасно място, доста добро обслужване, прилични цени. Вече са ти писали че трябва резервация - така че приятно прекарване.   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 5
Да добър е хотела.


Само дето не става за повече от два три дни според мен. В селото няма нито един магазин и няма какво да се разгледа. Ние пътувахме с колата из околоностите за да разглеждаме.
Виж целия пост
# 6
Много е близо до Боженци, дори и пеша може да се отиде- май на 4 километра беше. а с кола- да отидете до Етъра, Габрово..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия