Колко време след секцио- кола маска?

  • 3 832
  • 14
Момичета, преди вече месец родих чрез секцио. Колко време след секцио може да се прави кола маска? И какви са възможните проблеми ако се направи по-рано отколкото е разумно? Щото не мога да се търпя вече, а съм и на контролен преглед скоро и ме е срам да отида така. А пък бръсненето не ме кефи като идея. Страх ме е , че ще се порежа. Laughing
Виж целия пост
# 1
Спокойно си отивай на коло маска не разбирам какъв е проблема?
Аз,се избръснах още на втория ден след секциото Peace
Виж целия пост
# 2
Аз към 45 ден отидох на кола маска  без проблеми
Виж целия пост
# 3
Не мога да се стърпя-маската е  BlushКОЛО
Виж целия пост
# 4
Когато ми свършиха лохиите отидох.
Виж целия пост
# 5
Мен специално ме предупредиха да е след месец,понеже щяло да е фатално ако косъм тръгне да расте на вътре!
Виж целия пост
# 6
Съжалявам за некомпетентноста си, но какво е лохии?
Виж целия пост
# 7
След като родиш ще разбереш Grinningнещо като цикъл,но не точно!Организмът се чисти!
http://www.worldnn.com/serv/Document?Action=show&DocID=718583458
Виж целия пост
# 8
Благодаря! Laughing
Виж целия пост
# 9
Ако ще си я правиш сама - ок, но ако ще ходиш на козметик ... и имаш лохии  newsm11
Виж целия пост
# 10
Аз се престраших около 4 месеца след раждането, въпреки, че се възстанових доста бързо.
Виж целия пост
# 11
страх те е да не се порежеш..?!!!  Shocked
Виж целия пост
# 12
аз отидох след 1 месец-нямаше никакви проблеми Peace
Виж целия пост
# 13
И аз съм на мнения, че ако си я правиш сама няма никакъв проблем. Ако обаче имаш още лохии, след като приключи всичко не виждам никакъв проблем да посетиш козметика си.  Peace
Виж целия пост
# 14
Мен специално ме предупредиха да е след месец,понеже щяло да е фатално ако косъм тръгне да расте на вътре!

Хм, ами нали в България искат всички жени обезкосмени при влизане в боницата newsm78 за това не важи ли това?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия