Милумил или Фризовом?

  • 956
  • 9
Синът ми е на пет месеца и е със сериозен запек. По препоръка на педиатърката ни взех Фризовом и започна да ака по веднъж на ден, но явно вкусът на млякото не му харесва. Голям рев започва само докато го усети в шишето и го храня със зор Sad Днес на консултацията ми предложиха да сменя с Милумил, но ме е страх да не се запече пак. Има ли майки,които ползват това мляко и доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Изцяло на АМ сме Милумил и не сме имали проблем със запек  Peace
Виж целия пост
# 2
Аптамил, няма нужда от сгъстено и подсладено млако, каквото е Милумила  Peace
Или Нутрилон.
Виж целия пост
# 3
И синът ми не го харесваше този Фризовом.Пиехме си Фризолака и проблема скоро изчезна.
Правех му и сок от ябълки и круши ,които се водят разхлабващи.
Виж целия пост
# 4
Калина пиеше Фризовом.
И ние имахме проблем с акането,а и повръщаше.От както минахме на Фризовом всичко се оправи.
Виж целия пост
# 5
Калина пиеше Фризовом.
И ние имахме проблем с акането,а и повръщаше.От както минахме на Фризовом всичко се оправи.

И при нас беше същото Wink
Виж целия пост
# 6
Сина ми от раждането си е на Аптамил и Милумил.Имаше и той запек докато беше само на мляко.Проблема се реши след като го захраних.
Виж целия пост
# 7
Дьщеря ми е на 3м. пили сме Фризовом сега сме на Милумил преди него на Фризопеп заради сьмнение за  АБКМ от него се запече пробвай чая на Блевит лаксантен няма проблеми от тогава.
Виж целия пост
# 8
Da6terq mi e na 4 meseca-qde Frizovom,ne iska da opita drugo mlqko-a i ot drugite povra6ta,aka vednaj na den.Az iskah da q hranq s Milumil-no ne.S Frizovoma si re6ihme i problema s povra6taneto

Дъщеря ми е на 4 месеца-яде Фризовом,не иска да опита друго мляко-а и от другите повръща,ака веднаж на ден.Аз исках да я храня с Милумил-но не.С Фризовома си решихме и проблема с повръщането

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 9
Нямам забележки по Фризовома,другото Ам не мога да коментирам дъщеря ми не е пила  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия