Каква марка зехтин ползвате?

  • 13 347
  • 41
Аз все още не ползвам ,но мисля да започна да консумирам и се чудя коя марка е добра и си заслужава да си купя
Виж целия пост
# 1
Която и да избереш - гледай да е Extra Virgin, а да не е pomace (така ли се пишеше Embarassed)
Виж целия пост
# 2
Която и да избереш - гледай да е Extra Virgin, а да не е pomace (така ли се пишеше Embarassed)

Подкрепям newsm10 newsm10 newsm10
Само с такъв готвя на детето!
Виж целия пост
# 3
Аз вечно сменям марките на зехтина, важно да е екстра върджин студено пресован. В момента зехтина ми е Oleada, олиото от гроздово семе Olivia, и олио от зърнени и плодове Olys. http://www.olys.com/
Виж целия пост
# 4
Коста Доро  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз като гледам по рафтовете - ми то на всички пише Екстра върджин!! newsm78
Зехтина уж е здравословен,ама е доста тежичък.Аз май с олио си оставам.Зехтин - само за някои специални блюда,дето по оригинална рецепта се изисква и взема,че го спазя!
Виж целия пост
# 6
Borges , Extra Virgin, само за салати! За готвене си ползвам доброто старо олио или масло, зехтинът много променя вкуса.
Виж целия пост
# 7
Аз ползвам Fresko,води се салатен,но става и за готвене.Много е приятен и лек,с приятен аромат.
Виж целия пост
# 8
Luglio,екстра върджин,много ароматен,не мога да разбера,кое му е тежкото на зехтина,аз ползвам само зехтин,но не пържа нищо,пека във фурна или на скара,а зехтина така овкусява ястието,ммммм,а за салатка е незаменим  chef
Виж целия пост
# 9
Rodon само за салати, за готвене си ползвам олио Папас.

Виж целия пост
# 10
Borges  Peace
Виж целия пост
# 11
Коста Доро и други съм ползвала,но не ми хареса.
Виж целия пост
# 12
Ползвам главно за салатки и за някои ястия, които са по рецепта със зехтин. Марките - Монини и Коста Доро, но първия повече ми харесва.
Виж целия пост
# 13
Ползваме постоянно САМО зехтин. Не робувам на марки, просто следя да е екстра върджин и да е в зелена бутилка. Най-често си взимам трилитрови разфасовки в тенекия.  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Талиани на първо място. Най-често го намирам в Хит. Борхес на второ. Охибланка - виждала съм го само в Кауфланд. Имаше още един, който ще ти напиша по-късно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия