Работещи родители - как и колко се занимавате с децата си?

  • 454
  • 2
Искам мнението на работещите родители - колко време и с какви занимания прекарвате с децата си? Имам чувството, че все не прекарвам достатъчно "качествено" време със сина си. Сутрин имаме около час и половина, вечер сме заедно от 5 до 8-9 докато легне, но естествено аз върша и друга работа през това време - закуска, вечеря, пране, вие знаете как е. През деня ние работим, а той е на градина. Там е чудесно, много се занимават с него. Телевизия не гледа, много си говорим, ама за специални игри не остава време, където да го уча на нещо конкретно. Понякога се сещам, ама не съм много постоянна. От време на време рисуваме (по-скоро драскаме Simple Smile), четем книжки почти всеки ден. В събота и неделя играем, разхождаме се и естествено вършим работата, която не сме успели да свършим през седмицата. Ходим на гости заедно, идват ни гости - изобщо съвсем нормален живот.

Така че - какъв е вашия опит, как си занимавате децата, така че да научат нещо ?
Виж целия пост
# 1
Никой ли няма мнение по въпроса ми?
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=201516.0-тук пишат майчета,които ходят на работа Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия