за рапичното масло

  • 1 416
  • 19
Здравейте мами искам да ви попитам от къде мога да си купя рапиново масло понеже трябва да се слага в кашите МИЛУПА  а аз сега ще започвам да захранвам с тях. Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
Рапичното масло е рапично олио, всъщност.
Преди време имаше една подобна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156805.0

Общо взето, май никой не слага рапично олио към кашата.
Виж целия пост
# 2
Слага се малко зехтин в домашно приготвено пюре, за готовите пюрета не знам, може би не.
Виж целия пост
# 3
става въпрос за кашите не за пюпетата
Виж целия пост
# 4
Струва ми се ненужно.
Виж целия пост
# 5
става въпрос за кашите не за пюпетата

няма нужда... защо искаш да слагаш?
Виж целия пост
# 6
Продава се в Била, на френската фирма Lesieur - Rapseed oil.
Виж целия пост
# 7
И аз ползвам тези каши,но не съм чувала,че се слага такова олио.Ти от каде разбра?
Виж целия пост
# 8
И аз ползвам тези каши,но не съм чувала,че се слага такова олио.Ти от каде разбра?
Пише го в упътването за приготвяне на кашата.Конкретно на оризовата го пише.
Виж целия пост
# 9
Пише го,но това е според немските вкусове и според мен е най-вече за подобряване на вкуса.Можеш със същия успех да прибавиш малко зехтин ако държиш на мазнина в кашата.Аз лично смятам да слагам по малко зехтин в зеленчуковите пюрета,но след 6-ти месец!
Виж целия пост
# 10
И аз ползвам тези каши,но не съм чувала,че се слага такова олио.Ти от каде разбра?
Пише го в упътването за приготвяне на кашата.Конкретно на оризовата го пише.
а в крайна сметка,ако я правиш с вода,колко мл слагаш newsm78
Виж целия пост
# 11
това олио е полезно за растежа на хлапетата а и за нас, възрастните Peace
 слага се не само в кашите а и в пюренцата, за да добави калории и да могат пълноценно да се усвоят полезните вещества от зеленчуците.
Виж целия пост
# 12
това олио е полезно за растежа на хлапетата а и за нас, възрастните Peace
 слага се не само в кашите а и в пюренцата, за да добави калории и да могат пълноценно да се усвоят полезните вещества от зеленчуците.
  202uu
Виж целия пост
# 13
Общо взето, май никой не слага рапично олио към кашата.

 Peace

Къде го пише това на тези каши на Милупа? Аз основно тях давам, купувала съм ги от тук, от Франция, от Германия, от Белгия и подобен надпис не ме е срещал  newsm78
Виж целия пост
# 14
Общо взето, май никой не слага рапично олио към кашата.

 Peace

Къде го пише това на тези каши на Милупа? Аз основно тях давам, купувала съм ги от тук, от Франция, от Германия, от Белгия и подобен надпис не ме е срещал  newsm78
На оризовата безмлечна конкретно го пише.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия