Съвет за "френско" легло

  • 9 447
  • 8
Мислим по въпроса,вместо спалня да си купим т.нар. "френско" легло,като сложим табла с големи възглавници закачена на стената за облягане.Някой има ли такъв тип легло и доволни ли са? newsm78
Къде има най-голям избор,защото не всяка фирма за матраци правят легла?
Виж целия пост
# 1
Моето е на ТЕД и много съм доволна
Ние слагаме таблата от 4 месеца  Embarassed и тека си е добре
Взехме го от Лабиринт там има и други марки. Аз се навих за това легло след като еднаколежка /доста едра/ каза че това ги е спасило старото им ново легло бързо започнало да скърца а това не Laughing А да и преди си мислех че е голяма глупост тая зимна и лятна страна но не е така има разлика  Peace
Виж целия пост
# 2
Ние сме с френско легло на "Релакс" и сме доволни, дървена табла си поръчахме при майстор. Взехме го от Деница Младост, от голямото обикаляне, в крайна сметка установихме, че там има най-голямо разнообразие. Peace
Виж целия пост
# 3
 Аз също имам френско легло на Парадайс с матрак Перла и съм много доволна поръчах си го от Класико, те и табла ми направиха и е супер Hug
Виж целия пост
# 4
 newsm78 дайте снимка или линк?
Виж целия пост
# 5
newsm78 дайте снимка или линк?

Че нещо ми е бедна фантазията...
Виж целия пост
# 6
Аз също бих помолила за линк, на кое точно казвате 'френско легло'?
Виж целия пост
# 7
Аз също бих помолила за линк, на кое точно казвате 'френско легло'?

Това примерно.
Виж целия пост
# 8
Снимката е на един модел на ТЕД, който е с фриз долу вместо крачета. Повечето френски легла са с крачета, които може и да не се слагат, защото под тях лесно се събират боклуци и детски играчки, които е трудно да извадиш  Wink

И ние сме с френско легло, нашето е изобщо без табла. Много е удобно според мен. Само съжалявам, че го взех с твърда основа, защото ме убедиха навремето, че матрака ми щом е най-мекия, основата трябва да е твърда. А и аз тогава идея си нямах, защото точно започвах да се занимавам с матраци. Иначе съм спала у приятелка на френско легло с мека основа (самата основа е с пружинен пакет) и много ми допадна. Но това си е за който си пада да спи на меко като мен.

Леглата с чекмеджета ги водят вече английски спални и при тях варианта е само с твърда основа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия