Хлебарка в сандвич на KFC

  • 5 659
  • 55
Днес ни се случи... Не сме почитатели на ресторантите за бърза храна, но днес бяхме близо до KFC на Графа и понеже бяхме много гладни по никое време, купихме сандвичи и царевица. В началото объркахме с мъжа ми сандвичите и аз почнах неговия лют, разменихме си ги, детето си гризна от неговия, да опита и миг преди да захапя видях съмнителен космат крак. Загледах се и видях как потопена в соса на сандвича хлебарка е предала богу дух и краката и стърчат нагоре. Прилоша ми, приседна ми, ядосах се ужасно.  #Cussing out Грабнахме торбата и се върнахме в KFC. Възмутена показах сандвича и почти се развиках, обяснения не се наложиха и управителя на смяна се затича да ни върнат парите. Идеше ми да викна с цяло гърло на хората да не си купуват нищо , а да бягат надалеч. Имаше и детенце измежду чакащите. Ако знаех къде и към кой да се обърна за да направят проверка щях да го направя, обаче си нямам идея какво може да се направи в такъв случей. Останах без думи, без апетит и в ужасно настоение. Още не мога да го преживея. Ами кой знае колко хора са изяли хлебарки , че и са си платили за това.   #2gunfire 
Управителя взе да обяснява как през три дни пръскали против хлебарки... то се видя, значи ядем и отровни хлебарки. Абе нямам думи. Искам просто да кажа - не ходете там и не си водете децата по такива места, или поне гледайте какво им давате да ядат.  След като гледах един репортаж за хигиената в китайските ресторанти, не съм хапнала китайско, явно няма и да стъпя и в заведение за бързо хранене  ....  Бясна съм  #Cussing out
Ако някой знае на какъв телефон може да се обади човек в такъв случей и да се оплаче, да пише моля.
Виж целия пост
# 1

 Sick


Ужас. Човек трябва да рови и в сандвичите си вече  Tired

Аз пък съм виждала спаружен червей да се подава изпод царевицата  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Ужас. Sick В КФС ходя рядко, точно в този на Графа не съм, но сигурно и на други места се случва. Sick То и да не ядеш вече...
Виж целия пост
# 3
Лелеее, през ден обядвам в KFC  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Ужас , ние сме големи любители на KFC , но явно до днес  Sick
 Хлебарки , червеи , иде ми да ........
цветенце и БУБА благодаря за предупреждението   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 5
Лелеее, през ден обядвам в KFC  ooooh!
Стига бе! Не е полезно толкова често - въпреки протеините в хлебарките Wink
Ама я на бас, че известно време няма да ходиш!  Grinning
Виж целия пост
# 6
 Sick
Виж целия пост
# 7
Ама защо се учудвате? Сигурна съм, че в много заведения се случва. Голяма гадост  Sick Ако знаехме и виждахме как се приготвят храните в различните заведения, сигурно нямаше никога да ядем там. И по-добре, че не знаем...
Виж целия пост
# 8
Работила съм в KFC при отварянето на първия ресторант в БГ на Гарибалди. В последствие работих и на други  обекти в тази мрежа.От много години вече не работя там. Не искам да бъда адвокат на веригата ресторанти само споделям мнението си като човек от кухнята. В ресторантите им се поддържа невероятна хигиена. Никога не си позволяват работното място да е потънало в мръсотия. Чистят с множество препарати и накрая се минава с дезинфектант. Съдовете след ползване веднага се мият в три води. Постоянно се чисти през деня, вечер след затваряне до полуда, а в събота има основно почистване. Като чета не мога да си обясня как при тази хигиена, която поддържат са стигнали до хлебарки.
Виж целия пост
# 9
Леле, това което ти се е случило е ужасно smile3515
Виж целия пост
# 10
Свържи се с адвокат и виж дали не можеш да ги осъдиш за претърпени морални щети.
Пазиш ли сандвича?
Виж целия пост
# 11
Според мен навсякъде където има храна има и хлебарки Sick Наистина гадно е, но съм сигурна, че в повечето заведения има гадинки, въпроса на малшанс е да попаднат в храната ....
Виж целия пост
# 12
Според мен навсякъде където има храна има и хлебарки Sick Наистина гадно е, но съм сигурна, че в повечето заведения има гадинки, въпроса на малшанс е да попаднат в храната ....
Определено е така. Просто тези по известните ресторанти поддържат по добра хигиена и се случва по рядко.
Виж целия пост
# 13
Като чета не мога да си обясня как при тази хигиена, която поддържат са стигнали до хлебарки.
То май не зависи само от хигиената в заведението. В тези стари сгради наоколо дали не е бъкано с хлебарки? Може и оттам да попрескачат, язък че търкат хората до замайване, като им дойде някоя отвън. Confused
Виж целия пост
# 14
Ами и аз не го намирам за ужасно...В смисъл,не ме учудва.Като студентка съм работила през летните ваканции в подобни заведения.Каквато и хигиена да се спазва,гадинките са налице, особено в по-стари заведения.Може и да е направено умишлено...Конкурентите не спят...
По принцип избягвам да се храня навън,но винаги,когато купувам нещо се замислям,че в него има поне една малка частица от хлебарка,мравка или паяче...И докато ми текат сълзи от умиление за погиналата гадинка,вече съм я преглътнала...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия