Стара Загора 31 - Любовното лято на едни льохмани...

  • 13 908
  • 288
Добре дошли в новата ни тема...
Онзи ден ме беше обзела една носталгия...
Та се зачетох из старите ни градски теми...
Прочетох три и честно казано...
Смял съм се до сълзи...
Реших да ги издиря всичките теми и да дам линкове...
Да видите и вие как се променяме за една цяла година...
За съжаление, първите четири ги няма в архива...
Някъде са скрити под нечие крило...
Засега не са достъпни...
Ама и тези са достатъчни...
Приятно четене...!


Стара Загора 5 – Грaд на тайфуни с нежни имена
Стара Загора 6 - Пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...
Стара Загора 7 - Дремем на Бирхала със кафета, други пържат дупе по морета...
Стара Загора 8 - Следващата градска тема ще има благоприлично заглавие...
Стара Загора 9 - Някои са по морета, другите разпускат по кафета...
Стара Загора 10 - Наесен с песен...
Стара Загора 11 - Пием, пеем, пушим, и французки учим
Стара Загора 12 - Пиян съм аз от мойте младини...
Стара Загора 13 - Разписанието днес: Закъснява влак Експрес!
Стара Загора 14 - Градът на мишорите
Стара Загора 15 - Птиците си отлетяха, страстите не охладняха...
Стара Загора 16 - Есенни размисли и страсти
Стара Загора 17 - Вечните щастливи усмивки...
Стара Загора 18 - Пари нема, действайте...
Стара Загора 19 - Мааме пръжки секакви...
Стара Загора 20 - Злати ни зарадва със ИВАН, един ИВАН...
Стара Загора 21 - Влюбен месец се задава, поетите кръвта им сгрява...
Стара Загора 22 - Пролет се задава, хормонът дЪл ще побеснява...?
Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...
Стара Загора 24 - Welcome to ЗМИЯРНИКА and have a nice day...
Стара Загора 25 - Слънцето спряло сърдито пече, на Ekcnpec пак му се...
Стара Загора 26 - Пролет пукна...ние още не
Стара Загора 27 - люлякът ни замириса, ако ще е за работа - пак ни втриса...
Стара Загора 28 - Преминаваме всякакви граници... Два пъти...!
Стара Загора 29 - Секс, лъжи и свирки...
Стара Загора 30 - Цъфнали липи и медийни звезди...

Виж целия пост
# 1
Благодаря за труда. Ще ми е забавно да ги прочета. Обаче - друг път. Сега чета разни други работи из глобалната мрежа.

Виж целия пост
# 2
Може и да разгледам, ако някой ден имам компютър през деня  Twisted Evil Crossing Arms
Утре ( т.е. днес) ще кръщаваме Светли  Wink Дано всичко мине по вода и не плаче много като го топнат във водата  Crazy Стискайте палци, а аз ще пусна снимки като се завърнем  Peace
Кръстниците ни подариха кошара за път..... Херолайн престоят ви в Чирпан вече ви е в кърпа вързан  Mr. Green няма кой да ви отмъква кошарата   Whistling
Кошарата я взехме от Метро за 75лв, само с 1 ниво е, ето тази е  Grinning Другата седмица ще ходим на Мостово и ще я тестваме  Grinning Айде приключвам, че пак стана кое време... лягам да спя, че трябва да съм свежарка  Crazy
Виж целия пост
# 3
Утре към 10.30 ще пием кафенце с челядта на Езерото.На който му е мъчно за нас,чакаме го!!!

Извинявам се,че толкова късно обявявам в темата и се надявам повече хора да прочетат.
Виж целия пост
# 4
Айде и ние се завърнахме. С изпита никаква не я свърши Геле (човеко не дойде), обаче останахме за "Звук и светлина". Е, многоо беше яко. Направихме снимки, ама сега нямам сили да свалям. А движението беше отврат на връщане - в полунощ толкоз турчоля по Шипка не бях виждала. Карат като бесни.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
Еййй, Експри, ама сън не спиш за нова тема  Mr. Green

Ние днес сме на Овощник ... предупреждавам- решила съм да се пускам по бански ... на който не му се сънуват кошмари- да не припарва до плажа  Crazy

Честит празник на Ивата и Жоро, честито кръщене на Сисон- пожелаваме му да стане примерен и послушен християнин!
Виж целия пост
# 6
Като не влизам в темата редовно и за Езерото разбрах късно и за Овощник .  Sad 
Виж целия пост
# 7
Вече няма да се разминете без мен.
От вторник съм заралийка.
Ако усетите земетресение, да знаете - от моите природни бедствия ша да е. Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Ейййй,Вечернице,дочакахме те!Баш ще ни е драго да си другаруваме,докато си,пардон,сте тук.А Таткото на Ива чака с нетърпение да се видите на живо.

И малко без кръчмар,ама си правя едни сметки за вечерен пикник на беседката пред Хапката...
Виж целия пост
# 9
Запис.
Виж целия пост
# 10
Ейййй,Вечернице,дочакахме те!Баш ще ни е драго да си другаруваме,докато си,пардон,сте тук.А Таткото на Ива чака с нетърпение да се видите на живо.

И малко без кръчмар,ама си правя едни сметки за вечерен пикник на беседката пред Хапката...
И аз, и аз! И с таткото, и с Иванчо...
И беседката няма да ни избяга. Hug
Виж целия пост
# 11
Беседката си е на мястото. Поокрадоха някои части на барбекюто, но е поправимо. Само трябва да намеря време да почистя край беседката, че съседите ми (Господ здраве да им дава), само дето боклука си не хвърлят там. Ама на един не му идва на ума да вземе една метла да премете. Тая година нито съм садила цветя, нито съм плевила и май ще иска един спортен полуден да му дръпна, пък тогава да каня гости.
Виж целия пост
# 12
Аз ти предлагам да го организираме някоя Събота. Първо спортен полуден за всички, после - барбекю за награда.
Виж целия пост
# 13
Така ще направим. Ще се чуем по телефоните за подробностите.
Виж целия пост
# 14
Здравейте,
ние се завърнахме, кръщенето мина идеално  Party Сисо, се разплака малко, но общо взето се държа прилично  Crazy Но... идеални работи няма, прибрахме се и ми се стори, че е топъл- резултата е Т=38,8  Shocked Дадох му Панадол, Стодал (защото започна да кашля) и Осцилококциум(защото имах и уж превантивно )  Rolling Eyes Дали не прекалих....? Сега ходих пак да меря температурата и е спаднала малко.
Ето и две снимки от кръщенето ни:


А сега искам да питам мамите и татковците  Wink на момченца за пишчето. Тази вечер като къпахме Сисо и като забелвах пишчето, видях че има нещо бяло отпред  Thinking Все едно под кожичката има топче с гной Thinking Някой знае ли какво може да е това? Малко се притесних, дано не е нещо сериозно, че ...  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия