Защо пилето пресича пътя?

  • 2 286
  • 38

ЗАЩО ПИЛЕТО ПРЕСИЧА ПЪТЯ?

А, де? newsm78

Хайде да видим колко философско-оригинално-смешни може да бъдете, защото отговори като "За да стигне от другата страна" или "Защото така иска,пък" са скучни и ги знаем, ще ми се да "чуя" нещо по-така.   Grinning

Виж целия пост
# 1
Ъ??? newsm78
Виж целия пост
# 2
От много ранен час гледаш телевизия... Mr. Green
Виж целия пост
# 3
От много ранен час гледаш телевизия... Mr. Green

 Mr. Green и ти май....  Joy

Виж целия пост
# 4
А кое точно пиле визираш? Онова синьото или пъстрото  newsm78 Щото аз виждам две, та съм объркана за кое да ти дам отговор  Thinking
Виж целия пост
# 5
А кое точно пиле визираш? Онова синьото или пъстрото  newsm78 Щото аз виждам две, та съм объркана за кое да ти дам отговор  Thinking

Ако има трето - за третото.

И изобщо какво пшравят тия пилета на пътя, че все искат да го пресичат.... newsm78
Виж целия пост
# 6
Писнало му е няколкодневния живот и се пробва да го сгазят newsm78
Виж целия пост
# 7
А кое точно пиле визираш? Онова синьото или пъстрото  newsm78 Щото аз виждам две, та съм объркана за кое да ти дам отговор  Thinking

Ако има трето - за третото.

И изобщо какво пшравят тия пилета на пътя, че все искат да го пресичат.... newsm78
НЯма  Thinking Ти три ли виждаш? Щото аз виждам само две.....  Thinking

Отивам да ги питам какво аджеба правят на пътя в толкова ранен час  #Cussing out
Виж целия пост
# 8
Аз си мисля, че четвъртото, което гледа второто и третото се чуди, дали петото, ще може да премине преди първото, което се чуди дали на второто перишината би се пръснала по-бързо следкато езабърсано от тир, идващ от турция, понеже третото екуцо и влачи домат.

И кво казаха?
Виж целия пост
# 9
Това пиле?
Пролетта беше дъждовна, дупките на много глисти се наводниха
и те излязоха на повърхността. Глистите от другата страна на
шосето са по-вкусните и по-дългите. Внимание - Жигулииииииии!
Виж целия пост
# 10
Вай, вай! Жегата не се отразява добре на жените. Темите стават от тъпи по-тъпи!
Виж целия пост
# 11
Вай, вай! Жегата не се отразява добре на жените. Темите стават от тъпи по-тъпи!
Те и мъжете не отсъпват. ooooh!Виж това написано от мъж и после ще си говорим. Peace
По темата:  Thinking
Виж целия пост
# 12
Вай, вай! Жегата не се отразява добре на жените. Темите стават от тъпи по-тъпи!
Те и мъжете не отсъпват. ooooh!Виж това написано от мъж и после ще си говорим. Peace
По темата:  Thinking

Права си, и оная тема е от тъпа по-тъпа! Ама явно човек като се заседи по-дълго тук, така се случва.
Виж целия пост
# 13
Вай, вай! Жегата не се отразява добре на жените. Темите стават от тъпи по-тъпи!
Те и мъжете не отсъпват. ooooh!Виж това написано от мъж и после ще си говорим. Peace
По темата:  Thinking

Права си, и оная тема е от тъпа по-тъпа! Ама явно човек като се заседи по-дълго тук, така се случва.

Ъ, и толкова ли неможеш да отговориш на въпроса?  newsm78

Май твойто пиле го няма още,а? Joy

Виж целия пост
# 14
Щото му е топло. Седи ти в тези
жеги на тротоара и не мърдай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия