Знаете ли къде има албуми за снимки?

  • 6 756
  • 22
Нямам предвид разбира се обикновен албум за снимки, а такъв с бели празни листи, по които се лепят ъгълчета за снимките. Също и да не е със залепени ъгълчета (защото и такива съм виждала), а да са си празни листите и да мога да разположа ъгълчетата където реша. Ходих в едно сравнително голямо фото на Кодак и нямаха никакви. Само от онези с лепящото фолио отгоре, а аз не искам такъв.
Сега смятам да обиколя по-големите фотота, но ако някой може да ме насочи къде конкретно във Варна мога да намеря такъв албум ще съм много благодарна Hug
Виж целия пост
# 1
Купувала съм такъв от едно фото, или по-скоро скалд да го кажа на Кодак. Намира се в Слатина. Ама как ми е трудно да обясня сега.
Значи по пътя на 75, там където се движи успоредно на реката. Ако влиза човек от Подуене се пада отляво в едни високи блокове.

Някоя мама, която живее там ако може да обясни. Аз всъщност адреса го бях намерила от други теми тук.
Оттам купихме сватбен албум с листа и ъгълчета за подарък. Имат много модели, всякакви албуми, за всякакви поводи.

Ако не се лъжа ей тука на тази улица Корал се намира, мисля че се пада в средния блок, демек номер 12. Червеното кръгче е отбелязало началото на улицата.

http://bgmaps.com/map.asp?sid=40f0c145d964cb77ad33d535ab07a8fe&a … %C0%CB&num=12
Виж целия пост
# 2
понякога и в разни книжарници има  Peace провери и в други фотостудия! Peace

а в сувенирните магазини има подобни, само че от ръчно изработена хартия и естествени материали и са доста скъпи!
Виж целия пост
# 3
SmaRt, казах, че става въпрос за Варна. Но благодаря все пак, даваш ми надежда, че все някъде може да се намери.

schneee, в книжарница не съм виждала, там има само разни за бебета. Но ако мина и там ще погледна. А иначе точно от сувенирен магазин си спомням, че съм купувала подобен албум за подарък, само че той си беше с ъгълчетата и страниците му бяха колкото снимките. А аз искам сама да реша как да разположа снимките и да имам място за писане. Но ако не намеря нищо във фотота сигурно и по сувенирните магазини ще тръгна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Аз съм купувала от обикновено фото, само че не трябва да се лепят ъгълчета, а си нареждаш сничките както искаш и ги покриваш с един прозрачен лист, който ги държи прилепнали. И наистина ги държи! Аз първия път бях доста скептична.
Виж целия пост
# 5
Невада, аз написах в първия си пост, че не искам такъв. Иначе знам, че лепи, имам такива албуми вкъщи и са идеални за снимки, просто в случая искам да направя нещо по-различно. Искам да мога да пиша много по страниците, а по тези лепкавите не мисля, че ще се получи добре.
Виж целия пост
# 6
SmaRt, казах, че става въпрос за Варна. Но благодаря все пак, даваш ми надежда, че все някъде може да се намери.

 Peace  Blush

Чела-недочела съм явно. Сори.
Ако не намериш - хващай автобуса за тука - ще те заведа.  Mr. Green

  bouquet
Виж целия пост
# 7
Виждам че питаш за Варна, но аз тук в София бях купила за подарък такъв албум от магазин за сувенири, тип старинен много красив, нямаше ъгълчета. Та идеята ми е пробвай и в такива магазини защото аз във фото не успях да намеря такъв. Не беше и много скъп за изработката си 17 лв.
Виж целия пост
# 8
Виждам че питаш за Варна, но аз тук в София бях купила за подарък такъв албум от магазин за сувенири, тип старинен много красив, нямаше ъгълчета. Та идеята ми е пробвай и в такива магазини защото аз във фото не успях да намеря такъв. Не беше и много скъп за изработката си 17 лв.
Ще почна май по такива места да търся. Днес ходих в едно голямо фото и нямаха.
Виж целия пост
# 9
Невада, аз написах в първия си пост, че не искам такъв.
А, извинявай... и аз чела-недочела...
Не, за съжаление отдавна не съм виждала точно това, което ти трябва.
Първо си помислих да те посъветвам да си направиш от скицник, но попипах един такъв - листата му са доста тънки, не става...
Може би в краен случай да си купиш подходящ картон и да отидеш да ти го нарежат и подвържат... Правила съм така преди години, имахме наблизо (в София, обаче) една малка книговезница и имаха и гилотина за хартия.
Виж целия пост
# 10
Невада, аз написах в първия си пост, че не искам такъв.
А, извинявай... и аз чела-недочела...
Не, за съжаление отдавна не съм виждала точно това, което ти трябва.
Първо си помислих да те посъветвам да си направиш от скицник, но попипах един такъв - листата му са доста тънки, не става...
Може би в краен случай да си купиш подходящ картон и да отидеш да ти го нарежат и подвържат... Правила съм така преди години, имахме наблизо (в София, обаче) една малка книговезница и имаха и гилотина за хартия.

В Office 1 имат със сигурност гилотина и машини за подвързване, а и в по големите книжарници вече има, ако този вариант те устройва.
Виж целия пост
# 11
В Office 1 имат със сигурност гилотина и машини за подвързване, а и в по големите книжарници вече има, ако този вариант те устройва.
Не особено, но ще го имам предвид и това за краен случай.
Виж целия пост
# 12
Бухтичка и аз търсех в продължение на повече от месец във Варна-резултата беше нулев, търсех точно такъв какъвто и ти, но за жалост няма Sad Sad и се задоволих с такъв който има отстрани за писане, но ако намеря такъв само за писане и да си слагаш снимките както искаш на часа ще си го взема Peace много исках за рожденния ден на приятеля ми, но тез пустите фотота нищо нямат! #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Аз съм купувала от обикновено фото, само че не трябва да се лепят ъгълчета, а си нареждаш сничките както искаш и ги покриваш с един прозрачен лист, който ги държи прилепнали. И наистина ги държи! Аз първия път бях доста скептична.

Макар, че не е по темата искам да кажа че имаме такъв албум от преди 4 ,5 г. Държи снимките в това спор няма, но лепилото пожълтя и сега самите страници са много грозни.Албумът беше първият на дъщеря ми , купихме и допълнителни страници, толкова пари ни излезе, а сега на нищо не прилича, пробвах да отлепя фолиото за да си извадя снимките, но то е залепнало и по тях.Не препоръчвам такъв албум за нищо на света!!!

Успех в намирането на албум на авторката!
Виж целия пост
# 14
Бухтичка и аз търсех в продължение на повече от месец във Варна-резултата беше нулев, търсех точно такъв какъвто и ти, но за жалост няма Sad Sad
Леле, съвсем се отчаях Sad Ще трябва май някакъв алтернативен вариант да измисля.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия