Почивка по НОИ

  • 2 309
  • 8
Завърнахме се от Хоспис Енергия-Търговище пълни с енергия  newsm08.Много съм доволна и отпочината. За 5 лв на ден имахе страхотна храна,условия за живот и по 5 процедури(моите бяха:подводен и ръчен масаж,електрофореза,луга и магнит). Сутрин си бяхме в базата,а следобед или на аквапарк в града или на басейна на 50м от хосписа. Вчера си направихме и малък преход до хижа Младост(самият хоспис е в подножието на предбалкана).С Иван ни беше малко проблемно,щот' не ни даваше мира ,така че той беше с нас само 5 дни.Но имаше и семейства с малки деца с по една баба с тях.Мога да ви публикувам и снимки при добро желание Grinning
Виж целия пост
# 1
Здравей,би ли пуснала снимки и  обяснила процедурата за почивка чрез НОИ .Може и на лични.Благодаря ти предварително.
Виж целия пост
# 2
може ли и на мен ? Blush
Виж целия пост
# 3
А децата може ли също по НОИ- скаква диагноза трябва да се водиш. Моля те, пиши и на мен , ако намериш време !
Благодаря ти предварително !!!  bouquet
Виж целия пост
# 4
НОИ е само за работещи лица.Имаше едно дете с ТЕЛК за 2 години и на него щяха да му осребрят фактурата с изразходените средства.
Аз лекувах увреждане на някакви междупрешлени коренчета(болки в кръста и крака след раждане).
Необходими документи:
1.Служ бележка от работодателя,че са внесени здравни осигуровки за посл 6 месеца(по образец от НОИ)
2.Картона от личната с две диагнози за заболяване
3. Зелено направление от личната за лечение на съответното заболяване
4.Резервации изпратени по факс от санаториума
Тези документи се занасят при лекар в НОИ,които издава почивната карта
Аз мога да ви помогна с координати на моя санаториум,а други-в Net-a.
За още въпроси не се притесняваите да попитате Grinning
ПОЗДРАВИ
Виж целия пост
# 5
Снимки от Т-ще:
Скалата с белия кон:

Виж целия пост
# 6
Aqua park-a:
Виж целия пост
# 7
Самия санаториум:
Виж целия пост
# 8
Гледката от хосписа:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия