Колко вода на ден?

  • 1 875
  • 36
Момичета искам да знам до колко вода на ден може да се пие при диета?Аз от 8 дни съм на диета притеснявам се че пия по около 4 литра на ден т.к. това притъпява глада ми и се чудя дали да продължавам или да намаля количеството. newsm78
Виж целия пост
# 1
Добре е,само  не пий наведнъж голямо количество Peace
Малки количества, но често Peace
Виж целия пост
# 2
Малки количества, но често Peace

 Peace

Аз изпивам около 3л.
Виж целия пост
# 3
Аз около 5л на ден  Laughing както казаха пий по малко  Peace
Виж целия пост
# 4
Dо сега е нормално Peace
Виж целия пост
# 5
  Ами аз смятам, че в случая е правилно ОТ колко, а не ДО колко.  Понеже си на диета, най-вероятно изхвърляш доста токсини, затова всичко под 2.5л е вредно.  Оттам нататък - колкото повече, по-добре... Разбира се над 5л ми се вижда множко, но зависи от много фактори...
 Вслушвай се в организма ти, той ще ти подскаже.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Над 5-6 литра започват да се претоварват бъбреците. При безвкусния диабет си непрестанно жаден и пиеш огромни количества вода; но както разбирам в твоя случай става въпрос за желание за притъпяване на глада.  Peace
Виж целия пост
# 7
 Embarassed около  3-4 пия аз -  но  в тези  жеги ...................

Виж целия пост
# 8
ох момичета как успявате аз едва да стигна 1 литър вода на ден, много рядко ми се е случвало да стигна до 2 литра и то след това като чели привиквам и  съм постоянно жадна.
Виж целия пост
# 9
Редно е да се пие 400-600мл на 10 кг тегло. Аз пия по около 3л дневно.
Виж целия пост
# 10
ох момичета как успявате аз едва да стигна 1 литър вода на ден, много рядко ми се е случвало да стигна до 2 литра и то след това като чели привиквам и  съм постоянно жадна.
   Лееле!  Увеличи малко тая вода!  Аз имам позната, която пие по ЕДНА ЧАША НА ДЕН!   #Crazy #Crazy #Crazy  И е ужасно изпита и сбръчкана...  Sick
Виж целия пост
# 11
Според мен е доста индивидуално. Аз ходих на лекар, който ни измери водното съдържание и на мен и на мъжа ми и на мен ми препоръча 2 - 2.5 л. вода, а на мъжа ми 3.5-4 л. ... така че зависи от състоянието ти... бъбреци и други такива разни... Мисля си обаче, че под 2 литра наистина е малко.
Виж целия пост
# 12
Имам познат който не пил вода от години Sick
Виж целия пост
# 13
Имам познат който не пил вода от години Sick
      Shocked Shocked Shocked   Макар, че може да пие сокове, безалкохолни, чай или мляко човекът...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Какви са тези цифри 5 литра, 10 литра защо се помпате телкова много? Разширявате стомаха си. Нормалното е 2,5 - 3 литра
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия