Изсветляване на кестенява коса в домашни условия

  • 29 890
  • 22
Имам проблем с цвета на косата и моля да ми дадете съвет. Години наред бях руса ,но след жестоко оцветяване на косата с  боя на лонда в синъо се наложи да я потъмня- просто не  искаше и не искаше да се маха синъото дори и след обезцветяване. Сега съм нещо като кестенява ама се изми доста.Досега само 1 път съм се боядисвала след потъмняването на косата... Не мога да се търпя с тази коса чувствам се адски дискомфортно макар ,че  околните твърдят , че ми отива. Бяла съм  със сини очи и  контраста е интересен да , признавам ,но .. аз не се харесвам въобще. като се погледна в огледалото просто не се възприемам.Искам да я изсветля поне малко и то без да прибягвам до фризъор по много причини.Моля посъветвайте ме как да я изсветля поне малко в домашни условия и с каква боя и т. н.Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Пробвала ли си новата Палете ххл за изсветляване?Мисля,че ще ти помогне!Силна е доста
Виж целия пост
# 2
Преди време бях с черна коса и си взех блондора на Лонда. Той е в едни жълти пакетчета - 2 на брой. Тогава стоях с него около 10 минути и черното падна. На мен целта ми беше да стигна до кестеняво. Не си спомням дали ми изгори косата, ако може някой друг да каже...
Виж целия пост
# 3
Не прави нищо сама! Има вероятност при това голяма  да минеш на доста къса прическа,ако се изсветлиш сама. Била си руса преди това и няма да можеш да прецениш колко да стоиш. Може и да не се получи желания резултат от първия път. За такова нещо задължително се ходи на фризьор,ако искаш след това да се получи цвят и да не ти се изгори и изпокъса косата! Виждала съм го във фризьорски салон,но от черна боя,клиентката не беше казала че преди това е била силно изсветлена!
Виж целия пост
# 4
Май ще започна да се боядисвам с тъмно кафява боя или шампоан оцветител, пък докато ми издържат нервите... В началото на септември заминавам на море и не исках да съм с толкова тъмна коса. Ще мисля по въпроса!
Виж целия пост
# 5
Има препарати за изпиране на косата, която сваля боята , поинтересувай се в някой фризиорски салон , качествените препарати щадят косата !!!!
Виж целия пост
# 6
Препаратите щадят косата, но за сметка на това ще ми струва колкото една минимална работна заплата. Аз затова се опитвам по нормален път да изсветля. Например: правя си маската за коса с тривитаминол, от която малко пада боята, вчера си купих и морска сол и си поливах косата навън на слънце, за да изсветлее. Честно казано от косата ми течеше цветна вода. Вече ми е с лилав оттенък косата, но е все още почти черна.
Виж целия пост
# 7
Не рискувай вкъщи!Затова са фризьорите,като нищо можеш да си ходиш със много къса коса.
Виж целия пост
# 8
Не рискувай, ка3вам и а3.
А3 така си и3горих косата преди време
Виж целия пост
# 9
Препаратите щадят косата, но за сметка на това ще ми струва колкото една минимална работна заплата. Аз затова се опитвам по нормален път да изсветля. Например: правя си маската за коса с тривитаминол, от която малко пада боята, вчера си купих и морска сол и си поливах косата навън на слънце, за да изсветлее. Честно казано от косата ми течеше цветна вода. Вече ми е с лилав оттенък косата, но е все още почти черна.
Абе ,жена,ти без коса ли искаш да останеш?
Виж целия пост
# 10
Пробвай с Палете,най-светлите им нюанси-единия номер е А-10,другия е следващия май,не се сещам как беше точно.Боя е и ще те изсветли равномерно,по-щадяща е.Няма да стане светло русо,на мен корените ми ги правеше светло кестеняви,ти щом си с боя и отдолу основата е руса предполагам че ще се получи някакво тъмно,до средно русо.Успех Peace
Виж целия пост
# 11
Ако се опиташ да спестиш парите от фризъор и качествен продукт в къщи - рискуваш да си навлечеш проблем, който ще ти струва доста по-скъпо!
Виж целия пост
# 12
Мисля, че най-добре да не експериментираш в домашни условия. Нали знаеш, че често по-евтиното излиза по-скъпо. Peace
Виж целия пост
# 13
Не бих ти препоръчала да правиш такива експерименти в дом. условия. Пораженията могат да бъдат повече от ужасни.  Sick
И не само ще си съсипеш соц. живот с месеци напред, но и косата.
Виж целия пост
# 14
Благодаря ви момичета за съветите.
Реших да изчакам да ми падне боята сама. Ще ходя малко шарена, но.... какво да се прави...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия