Секцио в Света София, ЕХ Тина Киркова

  • 722
  • 6
Здравейте,

искам да Ви Попитам може би вече и банален въпрос, но ще се радвам на отговори от хора, които са преминали преди мен през Тина Киркова.

Предстои ми да раждам към края на Август и началото на Септември в посочената болница.

ЖК досега ми бе водена също там.

Желая повече информация за цената на плановото раждане и начинът, по който се уточнява: с кого, кога, и т.н. СЪщо и евентуално за избор на лекар.

Ще се радвам на Вашите отговори.

Виж целия пост
# 1
Синът ми преживя кошмар там, по-добре раждай другаде. Лошо е и отоншението. Има и по-добри болници.Иначе ще ти излезе към 1000, но трябва да се разбереш с доктор, без уговорка не се прави планово секцио.
Виж целия пост
# 2
Синът ми преживя кошмар там, по-добре раждай другаде. Лошо е и отоншението. Има и по-добри болници.Иначе ще ти излезе към 1000, но трябва да се разбереш с доктор, без уговорка не се прави планово секцио.

Пълни глупости!
Цената е официална - 500 лв. с избор на лекар.
Има много подробна тема в този подфорум 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202328.0
Виж целия пост
# 3
как ще са пълни глупости като толкова платих!но мен ме изражда лекар който не работи в болницата заедно с завеждащата отделението. една моя приятелка роди месец преди мен там и пак толкова плати.  Crossing Arms Naughty
Виж целия пост
# 4
Аз пък съм много доволна от там!
Попаднах на екип, който си свърши отлично работата!
Накрая почерпихме лекарите за около 100 лв!
Виж целия пост
# 5
Като цяло за мен това е една от добрите болници. Аз съм доволна от отношението на всички - лекари, акушерки, сестри и санитарки. Не знам дали защото бях платила избор на лекар, а после и двойна стая, но всички бяха много мили и добронамерени. Когато съм имала нужда от нещо, откликваха. Даже една от санитарките ме смъмри, че сама си сменям чаршафа, било нейно задължение, а аз да съм си почивала. Нощниците ни ги искаха всеки ден и даваха нови.

Но, за да мине всичко максимално добре, се уговори с лекар предварително и ясно уточнете кое колко ще струва. Да, уж болницата има предварително фиксирана сума за избор на лекар - 500 лв., но повечето си правят устата и искат допълнително пари на ръка (защото от тези 500 те получавали малка част, както се оправда моята докторка  Confused ). Така се случи и с мен и то няколко дни преди раждането, сиреч малко пред свършен факт ме постави д-р Маркова. Та, за да не преживяваш подобни главоболия като мен, по-добре отрано уточнете тези неща.
Има много свестни гинеколози в тази болница, потърси във форума, има много подобни теми.
Успех с избора и спокойна бременност!  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Сумата, която получава лекарят от тези 500 лв. е 350.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия