хотел Анкор в Синеморец?

  • 2 410
  • 6
 Здравейте мили мами! Моля, ако някой има впечатления от хотел Анкор в Синеморец да сподели. Тази година реших да отидем там. Резервирала съм още април месец. Близо ли е до Каза Доминго, там ще отседнат едни познати, та да знам, дали ще ни е удобно да се виждаме? Кой плаж там е по хубав? Както разбирам там има няколко. Много ще съм благодарна за всякакво инфо.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Здрвавей ,
аз тази веЧер се върнах от Синеморец .
За първи път бях там и останах оЧарована.
Искам пак ,и се надявам най скоро да се върна там.
Хотела за който питаш не го видях ,но имаше тема скоро пусната за Синемеорец ,разгледай в нея...Каза Доминго е на центъра ако така мога да се изразя.Близо е до Бутамята.Казват ,Че от хотела за който питаш пеш се стига до плажа на Липите(аз не съм ходила там).Ако сте с кола ти препоръЧвам плажа на Силистар.Имах вход за кола 2лв,но плажа си заслужава- Чист е ,за деца е идеално -плитко и спокойно.
Ходихме един ден на Бутамята (централния плаж до хотела на Туи с патицата ) там е ужас .
Плажа на Велека е хубав ,но е дълбок и няма спасители.Днес имаше много щипалки там и е малко каменист,инаЧе си заслужава.
ПрепоръЧвам ти кръЧмата Скрития мъж - готвят много вкусно ,за съжаление ние я открихме снощи...нищо следващия път..
Лека поЧивка ,завиждам ти благородно ,аз се върнах току що от там ,но веЧе кроя планове как да се върна там...по скоро.
Виж целия пост
# 2
Аз също ще бъда в този хотел от 30 юли. много ми го похвалиха,но да видим.ти кога ще ходиш? black mamba дай инфо и за други заведения и интересни места
Виж целия пост
# 3
Аз също ще бъда в този хотел от 30 юли. много ми го похвалиха,но да видим.ти кога ще ходиш?
Ние сме от 3 до 13 август, ако сте там може да се видим Wink
Виж целия пост
# 4
Аз също ще бъда в този хотел от 30 юли. много ми го похвалиха,но да видим.ти кога ще ходиш?
Ние сме от 3 до 13 август, ако сте там може да се видим Wink

от 30 юли до 7 август сме там,може да  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Аз също ще бъда в този хотел от 30 юли. много ми го похвалиха,но да видим.ти кога ще ходиш? black mamba дай инфо и за други заведения и интересни места
Ами може и да е имало други интересни заведения ,но ние се бяхме отдали на тотална почивка ,почти пенсионерка... Mr. Green...Има една кръчма Тръстиките - изглеждаше добре .
Навсякъде рибата е замразена , но в Скрития мъж е добре ,само се въоръжете с търпение ,Че малко бавно става,но пък си заслужава Чакането.
Разходете се по река Велека , заслужава си също.
Плажа на Велека е хубав ,но не безопасен за деца , и имаше щипалки...
Идете и до Резово ,ако ви е интересно...абе има какво да се прави и обикаля стига да искате.
А ,не ходете в кръчмата (забравих й името ),но няма начин да не я видите - Синеморска среща май беше...та там е гадно...нямат нищо ,менюто им е бедно ,а бармана ,няма на представа от коктейли...
Ех ,как искам пак и аз там...дано да имам шанса през септември да отида още един път .Това място те зарежда с енергия.Не случайно известни личности имат къщи там... Wink
Виж целия пост
# 6
Здрвавей ,
аз тази веЧер се върнах от Синеморец .
За първи път бях там и останах оЧарована.
Искам пак ,и се надявам най скоро да се върна там.
Хотела за който питаш не го видях ,но имаше тема скоро пусната за Синемеорец ,разгледай в нея...Каза Доминго е на центъра ако така мога да се изразя.Близо е до Бутамята.Ако сте с кола ти препоръЧвам плажа на Силистар.Имах вход за кола 2лв,но плажа си заслужава- Чист е ,за деца е идеално -плитко и спокойно.
Ходихме един ден на Бутамята (централния плаж до хотела на Туи с патицата ) там е ужас .
Плажа на Велека е хубав ,но е дълбок и няма спасители.Днес имаше много щипалки там и е малко каменист,инаЧе си заслужава.
ПрепоръЧвам ти кръЧмата Скрития мъж - готвят много вкусно ,за съжаление ние я открихме снощи...нищо следващия път..
Лека поЧивка ,завиждам ти благородно ,аз се върнах току що от там ,но веЧе кроя планове как да се върна там...по скоро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия